Agnieszka Chylińska ma żal do tabloidów i plotkarskich mediów. "Nie ma już odwrotu"

Aktualizacja:
Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska w mocnym i szczerym wpisie rozliczyła się ze swoją przeszłością. Jak przyznała, tabloidy i plotkarska prasa od lat uprzykrzały jej życie. Była wokalistka grupy O.N.A zdradziła, co czuje po latach na scenie. - O tych, co znani, chce się wiedzieć więcej, niż przystoi.

Agnieszka Chylińska o początkach kariery

Piosenkarka coraz częściej zwierza się fanom ze swoich słabości i trudnych życiowych momentów. Agnieszka rzadko udziela wywiadów i zwykle nie zdradza szczegółów na temat życia prywatnego, tym bardziej wartościowe są jej wpisy w mediach społecznościowych.
W najnowszym, niezwykle osobistym poście na Instagramie, gwiazda odniosła się m.in. do tabloidów, które uprzykrzają życie artystom.
- Ja się wstydziłam pokazać. Ja chciałam, żeby mnie znano z piosenek. Najchętniej tylko z głosu, bo czułam, że jest bluesowy, utaplany w smutku już wtedy... Choć byłam bardzo młoda. Ja kochałam śpiewać. Najchętniej, jak odbywały się próby. Wtedy był jakiś luz, brak ciśnienia. Gdy zaczynała się praca w studiu lub trzeba było wejść na scenę, to cała sztywniałam. Bo się zaczynała ocena, bo się zaczynał jakiś strach i wstyd, że ja nie umiałam przecież, a tak bardzo chciałam śpiewać - przyznała wokalistka.

Agnieszka Chylińska i O.N.A

Artystka połowie lat 90. zaczynała karierę w rockowym zespole O.N.A. Od tamtej chwili jej kalendarz zapełniony był koncertami i nagrywaniem kolejnych albumów. Przez ponad 20 lat gwiazda cały czas była w biegu, a jej życie śledziła prasa. Agnieszka wróciła wspomnieniami do początków przygody z mediami.
- Potem się pozmieniało i nie chciałam przestać koncertować. Bo tam było wszystko, czego potrzebowałam: Ludzie, zabawa, muzyka, samo fajne się działo. A potem przyszedł czas tabloidów, plotkarskich mediów, takiej importowej bzdury, że o tych, co znani chce się wiedzieć więcej, niż przystoi. Jedni w to weszli dla świętego spokoju, za który musieli potem drogo zapłacić, inni poszli z tym na wojnę - napisała piosenkarka.
Agnieszka Chylińska wyznała, że mimo wielu niesprawiedliwości, jakiej zaznała od mediów i świata show-biznesu, nigdy nie zmierza rezygnować ze swojej pasji.
- Dzieje się dalej. Pewnie. Kto kocha muzykę i poświęcił jej całe życie wie, że nie ma już odwrotu. Że bez względu na wszystko, co jeszcze inni chcą ukręcić z Twojej historii, bez względu na to, ilu chce doczepić się do Twojego nazwiska, czy Twoich pieniędzy, Ty musisz po prostu dalej śpiewać i jeśli naprawdę to jest Twoim celem, to nic ani nikt tego w Tobie nie zniszczy... - podsumowała wokalistka.
Fani wydają się być poruszeni słowami Agnieszki. Pod wpisem znajdziemy mnóstwo komentarzy, w których okazują jej wsparcie:
- "Jak ja kocham czytać to, co piszesz! Tak zwyczajnie, bez patosu, prosto, normalnie. Mam już trochę lat i potrafię rozpoznać prawdę. Ty jesteś prawdziwa. Doceniam i szanuję. Powodzenia Agnieszko".
- "Pani Agnieszko, znam Panią praktycznie "od zawsze" i cenię za tą twardość ale jednocześnie kruchość w środku i to dobre serce. Jest Pani bardzo wartościowym człowiekiem, nie tylko za ten cudowny głos i osobowość sceniczną, ale za to jakim Pani jest człowiekiem w środku".
- "Kocham muzykę, kocham śpiewać, kocham mieć pasję, realizować się i czerpać przyjemność z wykonywanych rzeczy oraz kocham mądrych ludzi Takich jak Ty".
Zobacz też:
Zobacz wideo: Agnieszka Chylińska napisała nową książkę dla dzieci
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości