Gwiazdy

2. sezon serialu "Pod powierzchnią". Nic nie jest takie, jak myślisz

Gwiazdy

Aktualizacja:

Doceniony przez widzów i krytyków serial "Pod powierzchnią" powrócił. Od 17 czerwca drugi sezon produkcji TVN można oglądać już na PLAYER.PL. Jesienią kontynuację serialu będzie można zobaczyć w telewizji. Jakie wątki rozwiną się w nowej edycji? Gościem Dzień Dobry TVN była Magdalena Boczarska, która wciela się w postać Marty.

"Pod powierzchnią" to serial obyczajowy opowiadający o czwórce bohaterów, z których każdy skrywa jakąś tajemnicę. Bartek (w tej roli Bartłomiej Topa) jest dyrektorem liceum, którego małżeństwo z Martą (Magdalena Boczarska), nauczycielką języka polskiego, przechodzi kryzys. Traumatyczne zdarzenie z przeszłości – strata syna – rujnuje ich związek.

>>> Zobacz także:

Z kolei, Maciek (Łukasz Simlat) jest ojcem Oli (Maria Kowalska), z którą po latach rozłąki, stara się odbudować relacje. Zbuntowana nastolatka jednak podejmuje szereg decyzji, które doprowadzają do tragedii. Czy Maćkowi i Oli uda się mimo to stworzyć szczęśliwą rodzinę? Szczególnie, gdy do Polski powróci także zza granicy matka Oli – Justyna.

Drugi sezon serialu "Pod powierzchnią"

Pierwszy sezon serialu "Pod powierzchnią" zakończył się dla Marty tragicznie. Ugodzona nożem w brzuch trafia do szpitala w ciężkim stanie. W ostatnim odcinku kobieta dowiaduje się także, że jej mąż ją okłamał, a ich syn jednak żyje. W drugiej edycji serialu Marta wyciągnie wobec partnera poważne konsekwencje. W nowym sezonie produkcji zostanie również rozwikłana zagadka tajemniczego zniknięcia syna Marty i Bartka.

Opinie widzów i recenzje krytyków

"Pod powierzchnią" zbiera pozytywne recenzje od branży i widowni – widzowie chwalą m.in. jakość scenariusza, atmosferę serialu, niezwykłą obsadę i grę aktorską. Zdaniem fanów, którzy mogą już oglądać drugi sezon na PLAYER.PL nowa edycja:

Trzyma w napięciu

oraz

Wbija w fotel.

Widzowie docenili, że serial skręcił z obyczajowego w stronę sensacyjno-kryminalnego.

Autor: Redakcja Dzień Dobry Wakacje

Pozostałe wiadomości