Vivienne Wiśniewska debiutuje jako piosenkarka. Dumny tata opublikował teledysk najmłodszej córki

Michał Wiśniewski
Bartosz Krupa/ East News
Źródło: Dzien Dobry TVN
12-letnia Vivienne Wiśniewska stawia pierwsze kroki na polskiej scenie muzycznej. W sieci pojawił się debiutancki singiel najmłodszej córki lidera zespołu Ich Troje. Czy mała Vivi powtórzy sukces Roksany Węgiel i Viki Gabor?

Michał Wiśniewski opublikował na swoim kanale YouTube pierwszy utwór wraz z teledyskiem swojej pociechy. Utwór pod tytułem „Nie straszne strachy” jest utrzymany w dziecięcym i naturalnym klimacie, a słowa nawiązują do relacji z rodzicami. Singiel spotkał się z wieloma pozytywnymi opiniami internautów.

Dumny tata

Na samym początku klipu widzimy komentarz Michała Wiśniewskiego, który podkreśla jak ważną wartością jest dla niego rodzina i jak wdzięczny jest za ich obecność i szczęście.

Mój dom jest tam, gdzie jest moja rodzina. Rodzinę tworzą bliscy, okazując sobie nawzajem szacunek, przez oddanie i miłość. Każdego dnia tego doświadczam i jestem wbrew wszystkim przeciwnościom losu dumny z tego, że mogę na Was liczyć. Zawsze. Kocham.

- napisał Michał Wiśniewski

Potem słyszymy już śpiewane wersy małej Vivienne, w których słyszymy jak ważnymi postaciami w jej życiu są rodzice, na których wsparcie może liczyć w każdej sytuacji.\ „Dzieci rodziców muszą mieć obok siebie.

Nie straszne strachy całego świata, Jest przy mnie mama, jest przy mnie tata. Nie straszne burze ani śnieżyce, Kiedy są przy mnie moi rodzice.

Internauci zachwyceni

W serwisie YouTube w teledysk doczekał się już prawie 25 tysięcy wyświetleń, a w komentarzach pod publikacją znalazło się wiele pozytywnych opinii internautów, którzy są zachwyceni pięknym i delikatnym głosem 12-latki oraz samego teledysku przedstawiającego beztroskie zabawy Vivi z przyjaciółmi. Użytkownicy napisali:

Jak dobrze, że jeszcze istnieją mądre dzieci i mądrzy ludzie dookoła, którzy nie robią z dziecka "małej-starej" tylko pozwalają być po prostu dzieckiem..To ma największy urok i wartość. Nie sztuką jest założyć cekiny, stanąć na ściankach i śpiewać o złamanym sercu i miłosnych zawodach będąc jeszcze w podstawówce, ale sztuką jest pozostać sobą, takim, jakim się jest, korzystać z życia, dzieciństwa i przeżywać w pełni te ulotne i niezapomniane chwile. Brawo Vivienne, gratulacje panie Michale??? Śliczna piosenka, piękny głosik, nie mogłam przestać się uśmiechać ❤
Pięknie ? nareszcie dopasowany utwór do wieku wokalistki. Bez makijażu, wyszukanych strojów czy choreografii. Widać dziecięcą radość ❤️

Kilka osób zauważyło, że prawdziwym pięknem może być niezmanierowana dziecięca twórczość bez pośpiechu i kierowania młodych artystów w świat dorosłych i zabieranie im niejako dzieciństwa.

Internauci gratulują Vivienne talentu, jak również doceniają rolę rodziców w sukcesie piosenkarki.

Pieknie? Aż lezka sie w oku zakrecila☺ Gratulacje dla Vivi i Jej Rodzicow! ?
Pięknie śpiewasz widać że wspaniały talent masz po ojcu trzymaj tak dalej pozdrawiam fanka Aga ??????
Wlasnie slucham tej piosenki z moja córka mówi że jest już jej fanką !!!???Piosenka i głos megga ! Przekaz piosenki sztoss!!! Może Cię być dumni z córki ! Podziwiam !????

A jak Wam podoba się utwór najmłodszej panny Wiśniewskiej? Posłuchajcie!

Zobacz też:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości