Gorące tematy

Kamil Bednarek został jurorem w "Lego Masters". Wystąpi u boku Aleksandry Mireckiej

Gorące tematy

Aktualizacja:
Bartosz Krupa/East News

"Lego Masters" to program dla każdego, kto kocha klocki Lego. Uczestnicy show udowadniają, że można z nich zbudować absolutnie wszystko. W nowej edycji programu, która już jesienią zadebiutuje na antenie stacji TVN, prace zawodników będzie oceniał nowy juror. To znany i ceniony muzyk.

Kamil Bednarek został nowym jurorem Lego Masters

"Lego Masters" to rozrywka dla całej rodziny. Uczestnicy swoją pasją i kreatywnością zaskakują nie tylko widzów, ale również jurorów. W drugim sezonie ich prace - poza Olą Mirecką - będzie oceniał Kamil Bednarek!

Wokalista jest jednym z najbardziej kreatywnych i odważnych artystów na polskiej scenie muzycznej. Swoim niekonwencjonalnym podejściem na pewno zainspiruje uczestników. Czy pomoże im rozwinąć skrzydła i przekroczyć granice ich własnej wyobraźni? Jak poradzi sobie z oceną konstrukcji zbudowanych z najpopularniejszych klocków na świecie? Odpowiedź na to pytanie poznamy już wkrótce.

Lego Masters - gdzie i kiedy będzie można oglądać?

Program "Lego Masters" po raz kolejny poprowadzi Marcin Prokop. Zdjęcia do drugiej edycji show rozpoczną się już na początku września. Premiera nowego sezonu jeszcze tej jesieni na antenie stacji TVN.

Zobacz także:

Zobacz wideo: W świecie lego

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości