Gorące tematy

Jak zostać modelką po pięćdziesiątym roku życia?

Gorące tematy

Aktualizacja:

W świecie mody cały czas rządzi młodość. Modelki na wybiegach często nie mają skończonych nawet dwudziestu lat. Kult młodości panuje wszędzie. Na szczęście podejście do wieku powoli się zmienia. Na świecie obserwujemy wzrost liczby modeli i modelek po pięćdziesiątym roku życia. W Polsce ten trend cały czas raczkuje.

Zobacz też: Które leki na odchudzanie działają?

Trend na młodość. Czy kiedyś się skończy?

Trend na młodość cały czas panuje na całym świecie. Na szczęście jest szansa na zmianę. Na świecie powstają agencje dla modeli i modelek powyżej pięćdziesiątego roku życia. W Polsce dobrym przykładem jest Helena Norowicz - ma 84 lata - pokazuje, że wiek nie ma znaczenia i zawsze można czuć się pięknym. Starość przestaje być tematem tabu.

Zobacz też: Elegancka sukienka dla 50-latki – modele dla dojrzałych kobiet

Agencje dla dojrzałych modeli i modelek

Moda jest dla wszystkich, wiek jest bez znaczenia! Na rynku rośnie zapotrzebowanie na modeli i modelki w różnym wieku i w różnych rozmiarach. Agencje modelingowe coraz częściej szukają modeli i modelek o nietuzinkowej urodzie, po trzydziestym piątym roku życia, w niestandardowych rozmiarach. Jeśli masz niestandardową urodę, dobrze czujesz się przed obiektywem i jesteś fotogeniczny, na pewno możesz spróbować!

Więcej:

"Kobiety po pięćdziesiątce są za stare i brzydkie, by je kochać"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości