Newsy

#WspieramSzpitale. Ruszyła zbiórka pieniędzy na zakup środków do placówek medycznych

SCIENCE PHOTO LIBRARY/GettyImages

Newsy

#WspieramSzpitale. Ruszyła zbiórka pieniędzy na zakup środków do placówek medycznych

SCIENCE PHOTO LIBRARY/GettyImages

Fundacja Siepomaga wychodzi naprzeciw potrzebom polskiej służby zdrowia w walce z koronawirusem. Na jej stronie pojawiła się zbiórka pieniędzy na zakup najpotrzebniejszych środków do placówek medycznych. Cel to aż 5 milionów złotych. 

Siepomaga zbiera pieniądze na walkę z koronawirusem

Ta zbiórka powstała po to, by móc zebrać środki na niezbędne wyposażenie powstających właśnie oddziałów zakaźnych i wszystkich placówek medycznych zaangażowanych do walki z pandemią. Monitorujemy sytuację, będziemy w stałym kontakcie ze wszystkimi szpitalami, które zgłoszą się do nas z prośbą o wsparcie. Każda godzina to nowe informacje, wszystko zmienia się dynamicznie. 

- tak opisana została zbiórka na stronie.

Szybkie działanie i szybkie efekty

W krótkim czasie udało się zebrać ponad 3,5 miliona złotych! Pieniądze zostaną przeznaczone na kombinezony medyczne, maseczki czy rękawiczki ochronne. Jak poinformowała fundacja, pierwsze środki medyczne zostaną przekazane szpitalom już na początku przyszłego tygodnia. 

Jeśli chcesz wesprzeć zbiórkę, kliknij tutaj. 

Zobacz też:


Co sądzisz o tym artykule?
153
18
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.03.2020
Ziółko
a TVN wiecie czy Sieomaga będzie zabierała z tej zbiórki prowizję, dla siebie? czy zrezygnuje z prowizji i przekaże ją na ten cel?