Gwiazdy

Weronika Ciechowska, córka lidera Republiki, spodziewa się synka. "Bardzo bym chciała, by rozumiał wszystkie utwory swojego dziadka"

Gwiazdy

Weronika Ciechowska, córka lidera Republiki, spodziewa się synka. "Bardzo bym chciała, by rozumiał wszystkie utwory swojego dziadka"

Weronika Ciechowska jest córką Grzegorza Ciechowskiego i Małgorzaty Potockiej. W poruszającej rozmowie z Basią Pasek uchyliła rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego, a przy okazji widzowie mogli podziwiać jej zaokrąglony brzuszek. Czy jest już gotowa do nowej roli?

Weronika Ciechowska obywatelką Stanów Zjednoczonych

Weronika Ciechowska od ponad 12 lat mieszka w Stanach Zjednoczonych. Już na początku rozmowy z naszą dziennikarką wyznała, że ostatnio została obywatelką tego kraju. 

- Oczywiście czuję się też obywatelką Polski. To nie jest tak, że wyjechałam i nie ma mnie. Zmieniłam obywatelstwo, ale Polska wciąż jest w moim sercu – zadeklarowała.

Weronika Ciechowska o ślubie

Kolejny wątek, jaki pojawił się w rozmowie to wspomnienia ze ślubu Weroniki. Rok temu bowiem stanęła po raz drugi  na kobiercu. Ceremonia odbyła się w jednym z warszawskich kościołów, a przyjęcie śmiało możemy określić jako międzynarodowe, ponieważ goście byli z różnych zakątków świata - począwszy od Dominikany, a kończąc na USA.  - Było cudownie – podkreśliła Ciechowska.

 Przy okazji zdradziła, że zanim wybrała tę wymarzoną suknię ślubną, przymierzyła… 60. – Na koniec i tak wybrałam tę, którą przymierzyłam jako drugą lub trzecią, więc wróciłam do jednego z pierwszych pomysłów – oznajmiła.

Zdradziła również, że "ten najważniejszy dzień" nie był dla niej łatwy. Z prostego powodu - brakowało na nim wokalisty zespołu Republika... W tym roku mija 19 lat od jego śmierci, a Weronika podczas ślubu oddała hołd tacie. 

- Upamiętniłam tatę w taki sposób, że nasz pierwszy taniec był do piosenki "Zapytaj mnie, czy cię kocham". Na szczęście była moja mama, która poprowadziła mnie do ołtarza - oznajmiła. 

- Moja mama Małgorzata Potocka zawsze starała się, by być ze mną jak najbliżej. Teraz jesteśmy od siebie daleko i potwornie za sobą tęsknimy. Bardzo żałuje, że nie spędzę z nią tych świąt Bożego Narodzenia, ale wiem, że to się kiedyś skończy i będziemy wszyscy razem - dodała.

Córka Małgorzaty Potockiej spodziewa się dziecka

Przed Weroniką kolejne ważne wydarzenie. Wraz z mężem oczekują narodzin syna. Naszym widzom z dumą zaprezentowała swój ciążowy brzuszek i zdradziła, czy jest gotowa na nową rolę.

Jeszcze trzy miesiące (do porodu – przyp.red.). Jesteśmy bardzo podekscytowani. Może mojej mamie i siostrze Matyldzie uda się przylecieć do nas. Staram się edukować na wszystkie strony, jak tylko mogę, bo nie mam zielonego pojęcia o niczym, ale inni dają radę, to ja też dam radę - stwierdziła.

O tęsknocie za tatą, Grzegorzem Ciechowskim

Weronika na koniec przyznała, że chciałaby, żeby jej syn miał dziadka. – Staram się też patrzeć na pozytywne aspekty, czyli to, ile mam jego zdjęć, piosenek, płyt, książek o nim. Chcę, by mój syn był w stanie czytać i mówić po polsku, ponieważ bardzo bym chciała, by rozumiał wszystkie utwory swojego dziadka i oglądał sztuki w teatrze mojej mamy. I będziemy go (Grzegorza Ciechowskiego - red.) po prostu pamiętać - podsumowała.

Zobacz też: 

Akcja Podaruj Misia 2020. Która maskotka Fundacji TVN zdobędzie wasze serce?

Mała Klara napisała nietypowy list do Świętego Mikołaja. O czym marzy córka Lewandowskich?

Katarzyna Bonda prywatnie: "Co tam książki, to nie ma w ogóle żadnego znaczenia"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Reporter: Basia Pasek
Co sądzisz o tym artykule?
62
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
08.01.2021
wrazliwa
jakie dzieci ...tacy obaj rodzice...przepiekna i madra.....Ojciec bylby przedumny....perelka po prostu....inteligencji sie nie kupi niestety...dostaje sie w genach ....;)