Weronika Ciechowska

  Wnuczka: "Mam nadzieję, że tata zrobił wielką imprezę powitalną".

  Ania Kalczyńska spotkała się w Nowym Jorku z Weroniką Ciechowską, która w lutym została pierwszy raz mamą.

  Weronika Ciechowska w lutym przywitała na świecie pierwsze dziecko. Córka frontmana Republiki w rozmowie z Basią Pasek zdradziła, że imię, jakie wybrała dla malucha, jest hołdem dla zmarłego ojca. Świeżo upieczona mama przyznała także, że stoi teraz przed wielkim wyzwaniem. Jakim?

  Weronika Ciechowska powitała na świecie dziecko. Radosną nowiną córka lidera zespołu Republika pochwaliła się na Instagramie. Jak czuje się młoda mama? Jakie imię wybrała dla maleństwa?

  Weronika Ciechowska jest córką Grzegorza Ciechowskiego i Małgorzaty Potockiej. W poruszającej rozmowie z Basią Pasek uchyliła rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego, a przy okazji widzowie mogli podziwiać jej zaokrąglony brzuszek. Czy jest już gotowa do nowej roli?

  Kiedy miała 12 lat dostała od ojca kucyka. Teraz, kilkanaście lat później, zabrała go ze sobą do Nowego Jorku. Weronika Ciechowska to córka Małgorzaty Potockiej i nieżyjącego już lidera zespołu Republika, Grzegorza Ciechowskiego. Obecnie mieszka w Nowym Jorku. Dlaczego nie poszła śladami swoich rodziców i zajęła się rynkiem finansowym?