Styl Życia

Wspólny dom, wspólna praca. Czy to się opłaca?

reporter: Katarzyna Chętnik

Styl Życia

Wspólny dom, wspólna praca. Czy to się opłaca?

reporter: Katarzyna Chętnik

Łączy ich praca, pasja i miłość. Poznajcie pary, które żyją i pracują razem.Wspólna praca z partnerem to ciekawy układ, ale niestety, niepozbawiony wad. Jak dbać o związek, jeśli spędzacie ze sobą 24 godziny na dobę?

Praca i miłość

Karolina Kotyńska i Sebastian Jurga prowadzą rodzinną cukiernię od 10 lat.

Jak zaczęliśmy razem pracować to było to w trudnym momencie. Sebastian widział moje frustracje, lęki, jak to wszystko będzie. Przed wspólnym biznesem nie miałam nic wspólnego z cukiernictwem.

- wspomina Karolina.

Od początku staraliśmy się dzielić obowiązki w firmie tak, by wyszły one jak najbardziej naturalnie. Ja jestem trzecim pokoleniem cukierników. W cukierni bywałem od dziecka.

-zaznacza Sebastian.

Kiedyś jak jeszcze nie pracowaliśmy razem przeszkadzało mi, że Sebastian pracuje w każdy weekend. Ja miałam weekendy wolne i chciałam spędzić wtedy czas z Sebastianem. Teraz jak pracujemy razem spędzamy bardzo dużo czasu razem. Myślę, że wspólna praca uratowała nasz związek. To jest dojrzała miłość oparta na wzajemnym zrozumieniu.

Łączy nas to, że tworzymy coś razem.

- dodał Sebastian.

Małgorzata i Hubert Migaczew prowadzą klub bokserski. Jak wspomina Małgorzata, jej mąż na początku miał wiele wątpliwości co do ich współpracy.

Musieliśmy się dotrzeć i wypracować sobie strefę „moje”, a co „twoje”. Jesteśmy z Hubertem najlepszymi przyjaciółmi. Nasz związek przechodził różne momenty. Wypracowaliśmy sobie to, że teraz możemy w pełni na sobie polegać.

- przyznaje Małgorzata, Hubert zaś dodaje:

Bez wzajemnego szacunku nie byłoby takiego sukcesu, jakiego odnieśliśmy.

Zobacz film: Łączy ich praca, pasja i miłość. Źródło: Dzień dobry TVN

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
56
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0