Gwiazdy

Sylwester Lejdis - najlepsza polska impreza sylwestrowa w środku lata

Gwiazdy

Sylwester Lejdis - najlepsza polska impreza sylwestrowa w środku lata

Od trzech lat w Wiechlicach organizowany jest Sylwester Lejdis. Biorą w nim udział gwiazdy kultowego filmu "Lejdis": Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Iza Kuna i Magdalena Różczka. O tegoroczne imprezie aktorki opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej.

W kultowej produkcji "Lejdis" w reżyserii Tomasza Koneckiego, cztery przyjaciółki: Łucja, Korba, Gośka i Monia od dzieciństwa świętowały Sylwestra w środku lata.

>>> Zobacz także:

Trzy lata temu Edyta Olszówka, Anna Dereszowska, Iza Kuna i Magdalena Różczka, aktorki odtwarzające role głównych bohaterek filmu zdecydowały się na wcielenie tego pomysłu w życie.

Tak się sobie spodobałyśmy w filmie i tak polubiłyśmy, że postanowiłyśmy siebie nie stracić. Umawiałyśmy się na kolacje i lunche, a potem Magda zaproponowała, żeby zrobić z tego coś dobrego, akcję charytatywną i spędzać czas z widzami.

- powiedziała Edyta Olszówka.

Imprezy sylwestrowe Lejdis odbywają się w urokliwym Pałacu Wiechlice i mają charakter charytatywny. W tym roku dochód zostanie przekazany na Fundację Generado, która pomaga dzieciom dotkniętym autyzmem.

Na Sylwestrze Lejdis, oprócz gwiazd pojawią się między innymi osoby, które wylicytowały udział w imprezie podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz te, które wykupiły bilety.

Co sądzisz o tym artykule?
64
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0