Dzień Dobry Extra

Sonda uliczna DDTVN: Co dobrego spotkało nas w mijającym roku?

Dzień Dobry Extra

Sonda uliczna DDTVN: Co dobrego spotkało nas w mijającym roku?

Rok 2019 był wyjątkowo interesujący. Ostatnie 12 miesięcy pełne było zmian, przełomów i niezwykłych wydarzeń, które na długo zostaną w naszej pamięci. Wielu z nas doświadczyło całe mnóstwo fenomenalnych chwil, dzięki którym z nadzieją i spokojem witamy nową dekadę. Respondenci naszej sondy ulicznej podsumowali mijający rok i opowiedzieli o tym, co ich spotkało.

„To był fajny rok”

Niezależnie od tego, czy to za sprawą zaręczyn, ślubów i rocznic, czy fajnej pracy, samochodu i znajomych, wiele osób pożegna 2019 z uśmiechem na twarzy. W mijającym roku nie zabrakło radosnych chwil i ciekawych doświadczeń, dzięki którym wielu postrzega ostatnie 12 miesięcy  jako niewątpliwy sukces. Niektóre z nich przeżyliśmy wspólnie, a inne wpisały się wyłącznie w jednostkowe życiorysy.

Ten rok traktuję, jako koniec odszukiwania siebie i jestem dumna z tego, że mi się to udało – wyznała jedna z respondentek naszej sondy.

Niektórzy, wśród najlepszych rzeczy, które spotkały ich w 2019 wymieniali zrobienie patentu żeglarskiego, świetną podróż, czy narodziny dziecka. Dla innych liczyły się poszerzone horyzonty, przełamane blokady, otwarcie się na innych i zdobyta pewność siebie. 

Radość z codziennych, małych rzeczy, była najlepsza w tym roku. Razem się sumuje do tego, że to był fajny rok – zauważył nasz respondent

Zobacz też:

Sylwestrowe przekąski last minute według Piotra Kucharskiego. Szybkie i smaczne

Sylwester TVN w Warszawie. Znamy wszystkie gwiazdy imprezy!

Kinowe hity 2019. Zobacz najlepsze produkcje mijającego roku

Co sądzisz o tym artykule?
93
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0