Gwiazdy

Ryszard Rembiszewski z żoną Elżbietą. Para, która pokazała, że na miłość nigdy nie jest za późno

Gwiazdy

Ryszard Rembiszewski z żoną Elżbietą. Para, która pokazała, że na miłość nigdy nie jest za późno

25 maja prezenter telewizyjny Ryszard Rembiszewski wziął ślub z Elżbietą Martinez. Ceremonia odbyła się na Urzędzie Stanu Cywilnego warszawskiej Pradze i była skromna. Małżeństwo gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

Zanim Elżbieta Martinez poznała Ryszarda Rembiszewskiego, przez kilkanaście lat mieszkała w Hiszpanii. Do Polski przyjeżdżała w odwiedziny do rodziny, do mamy i do przyjaciół. Trzy lata temu, w ostatniej chwili postanowiła przylecieć na uroczystość zorganizowaną przez przyjaciela. Na tej samej imprezie pojawił się Ryszard Rembiszewski.

Był otoczony wianuszkiem kobiet, bardzo elegancki i dobrze wychowany.

- wspomina Elżbieta.

Zainteresowali się sobą, i tak Elżbieta pozostała w Polsce na trzy lata, zamiast trzy dni.

>>> Zobacz także:

Po pewnym czasie postanowiła, że zajmie się sprawami zawodowymi swojego partnera.

Ryszard ma bardzo miękkie serce, nie zawsze przydatne w interesach. Zgadza się na większość propozycji, potem nie ma siły, pracuje bardzo dużo.

- podkreśliła.

Ślub Elżbiety Martinez-Rembiszewskiej i Ryszarda Rembiszewskiego

Ślub odbył się 25 maja tego roku. Para powiedziała sobie "TAK" w Urzędzie Stanu Cywilnego na warszawskiej Pradze. Ceremonia była planowana od jakiegoś czasu. Była to skromna uroczystość, tylko dla pary młodej i świadków. Nawet dzieci nie były na niej obecnie. Media dowiedziały się o ślubie, dopiero gdy Ryszard Rembiszewski i jego wybranka byli już małżeństwem.

Państwo Rembiszewscy chcą pojechać w podróż poślubną, ale jeszcze nie wiedzą gdzie się wybiorą.

Elżbieta Martinez-Rembiszewska żyje teraz na dwa domy, choć większość czasu spędza z Ryszardem w Polsce. Ma nadzieję, że uda się jej pokazać mężowi swoją Hiszpanię. Może chwilę tam nawet zamieszkają.

Elżbieta pomału odnajduje się w świecie mediów, chociaż ciężko jest jej czytać nieprawdziwe informacje czy pełne hejtu komentarze. Było jej przykro, gdy przeczytała, co media piszą o ich ślubie.

Kim jest Ryszard Rembiszewski?

Ryszard Rembiszewski jest aktorem, prezenterem telewizyjnym i radiowym, lektorem. Zajmuje się także konferansjerką. Największą popularność zyskał jako prowadzący Studio Lotto. Zajmował się tym przez ćwierć wieku. Dzięki temu zajęciu mówi się o nim "Pan Lotto".

Co sądzisz o tym artykule?
82
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0