Gwiazdy

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie z mężem. "Kochanie, wszystkiego co najpiękniejsze"

Michał Wiśniewski

Justyna Rojek/East News

Gwiazdy

Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie z mężem. "Kochanie, wszystkiego co najpiękniejsze"

Michał Wiśniewski

Justyna Rojek/East News

Piąte małżeństwo Michała Wiśniewskiego od miesięcy budzi ogromne emocje. Zarówno muzyk, jak i jego żona Pola, nie zdradzają się ze szczegółami życia prywatnego. Teraz ukochana artysty wrzuciła do sieci ich wspólne zdjęcie. Romantyczny wpis budzi ogromne emocje. - Dobrze, że Ciebie mam - napisała Pola Wiśniewska. 

Jak wygląda piąta żona Michała Wiśniewskiego?

Artysta nigdy przesadnie nie ukrywał swojego życia prywatnego przed mediami, odkąd jednak związał się z Polą niewiele wiedzieliśmy o jego ukochanej. Na profilu kobieta nie umieszczała dotąd zdjęć z życia prywatnego.  

Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i opublikowała wspólne zdjęcie z mężem. Okazją do podzielenia się fotografią był Dzień Mężczyzn. Pola złożyła Michałowi Wiśniewskiemu następujące życzenia:

- Kochanie, wszystkiego co najpiękniejsze i bliskie sercu nie tylko w dniu Twojego święta. Dobrze, że Ciebie mam - czytamy we wpisie. 

Kim jest Pola Wiśniewska?

Piąta żona Michała Wiśniewskiego pochodzi z Warszawy i tak jak lider Ich Troje, ma czworo własnych dzieci. Z zawodu jest fotografką i prowadzi swoją stronę internetową: polawisniewska.pl. 

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - historia małżeństwa

Para poznała się na jednym z portali. Ich relacja rozwinęła się dość dynamicznie - niedługo po poznaniu gwiazdora, Pola wprowadziła się do jego słynnej willi w Magdalence. Michał Wiśniewski długo starał się ukrywać związek z ukochaną. O niespodziewanych zaręczynach pod koniec 2019 r., wokalista poinformował za pośrednictwem Facebooka, ale potem nie chciał wypowiadać się medialnie w ich temacie.

Zakochani pobrali się wiosną 2020 r. Ze względu na pandemię, ceremonia miała skromny charakter. Do dzisiaj zresztą nieznane są jej szczegóły. 

Na początku tego roku Michał i Pola przywitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Owocem ich miłości jest syn Falco Amadeus.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Wszystkie żony Michała Wiśniewskiego

Co sądzisz o tym artykule?
71
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0