Gwiazdy

Perfect kończy działalność. Zespół ogłasza ostatnią trasę koncertową

Grzegorz Markowski z zespołu Perfect

Fot. Tomasz Urbanek/East News

Gwiazdy

Perfect kończy działalność. Zespół ogłasza ostatnią trasę koncertową

Grzegorz Markowski z zespołu Perfect

Fot. Tomasz Urbanek/East News

Legendarny zespół Perfect ogłosił, że kończy działalność muzyczną. Zespół ogłosił, że w przyszłym roku wyrusza w ostatnią trasę koncertową. Menadżerka zespołu potwierdza decyzję zespołu.  

Zespół Perfect i Grzegorz Markowski kończą karierę. Na początku 2020 roku rozpocznie się ostatnia trasa koncertowa zespołu. Informację o tym, że przyszłoroczne koncerty będą ostatnimi zespołu Perfect potwierdziła menadżerka Perfectu.

Dokładnie, to znaczy, że to ostatnie koncerty. Zespół kończy działalność 

- powiedziała Agnieszka Jaworska w rozmowie z  "Super Expressem".

Menadżerka zaznaczyła, że: "nie mówimy o powodach". Grzegorz Markowski kilka miesięcy temu, podczas wywiadu w Dzień Dobry TVN wspominał, że "kończy mu się zasób energii". Zakończenie działalności zespołu było kwestią czasu. 

>>> Zobacz: Grzegorz Markowski przechodzi na emeryturę?! "To już koniec drogi" - wyznał w Dzień Dobry Wakacje

Przyszłoroczne koncerty będą ostatnimi w karierze zespołu Perfect. Ostatnia trasa koncertowa związana jest z 40-leciem zespołu. Trasa realizowana jest pod hasłem "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...". Ostatnie 4 koncerty z trasy "Atmosfera Perfect" maja być "Ostatnimi koncertami Live".

Perfect - ostatnie koncerty [daty, bilety, ceny]

14 lutego 2020 — Warszawa, COS Torwar

9 maja 2020 — Kraków, Tauron Arena

23 maja 2020 — Gliwice, Arena

19 czerwca 2020 — Gdańsk/Sopot, Ergo Arena

Bilety na ostatnie koncerty zespołu Perfect można kupić na stronie abilet.pl. Ceny biletów wahają się od 99 zł do 149 zł. Do cen biletów trzeba doliczyć koszty sprzedaży oraz dostawy. Natalia Sikora będzie supportować zespół Perfect.  

Historia zespołu Perfect

Perfect powstał w 1977 roku. W 1980 roku do zespołu dołączył Grzegorz Markowski, z którym Perfect nagrał pierwszy album i wydał go na kasecie magnetofonowej oraz płycie winylowej. Album zawierał takie przeboje jak:  "Chcemy być sobą", "Nie płacz Ewka" i "Niewiele ci mogę dać".

Zbigniew Hołdys rozwiązał zespół w 1983 roku, aby reaktywować go na pięć lat w 1987 roku. W 1992 roku nastąpiło kolejne rozwiązanie zespołu i kolejna reaktywacja - ta ostatnia już bez lidera i autora tekstów.  

>>> Zobacz też:

Zobacz film: Patrycja Markowska i Grzegorz Markowski w utworze „Lustro”. Źródło: Dzień Dobry TVN. 

Co sądzisz o tym artykule?
77
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0