Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel publikuje zdjęcia z mężem bez jego zgody

Gwiazdy

Paulina Krupińska-Karpiel publikuje zdjęcia z mężem bez jego zgody

Paulina Krupińska-Karpiel razem z rodziną spędziła majówkę na Balearach. Rodzinny pobyt na rajskiej wyspie była miss Polonia relacjonowała na Instagramie regularnie. Najwięcej emocji wzbudziły wśród obserwatorów modelki zdjęcia z mężem. Dlaczego?

Do niedawna Paulina Krupińska-Karpiel rzadko kiedy publikowała zdjęcia ze swoim mężem Sebastianem Karpielem-Bułecką. Tym bardziej wspólne fotografie z wakacji z Formentery, gdzie widzimy modelkę w bikini, a jej męża w kąpielówkach, wywołały zainteresowanie fanów Pauliny.

Mój mąż był załamany kiedy wrzuciłam te zdjęcia. Mówił: no Paulina daj że spokój. Mój maż ma formę odkąd go poznałam. Trzyma ją cały czas. Jak on się nie chwali, to ja się chwalę. Działam jak taki jego PR-owiec. Dostał tyle pozytywnych komentarzy pod tymi zdjęciami, że już później się nie gniewał na żonę.

-zdradziła Paulina.

>>>Zobacz też: Jaką mamą jest Paulina Krupińska?


Okazuje się, że Karpiel-Bułecka nie lubi, kiedy jego żona publikuje ich prywatne zdjęcia. Dawniej modelka pytała męża o zgodę na ich publikację, teraz już tego nie robi i wrzuca zdjęcia na Instagram bez jego wiedzy.

>>>Zobacz też: Krupińska. Spełniona i szczęśliwa mama.

Co sądzisz o tym artykule?
69
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0