Gwiazdy

Noworoczna metamorfoza Miley Cyrus. Fryzura na "czeskiego piłkarza"?

Miley Cyrus z pieskiem

face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Gwiazdy

Noworoczna metamorfoza Miley Cyrus. Fryzura na "czeskiego piłkarza"?

Miley Cyrus z pieskiem

face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Jak przystało na artystkę znaną z kontrowersyjnego wyglądu i skandalicznych poczynań, Miley Cyrus rozpoczęła nowy rok kolejną metamorfozą. 27-letnia Amerykanka już nie przypomina słodkiej blondynki. Zobaczcie, jak teraz wygląda Miley!

Nowa fryzura Miley Cyrus

W nowy 2020 rok Miley Cyrus postanowiła wejść z rozpędem i długą listą noworocznych postanowień. Z fanami podzieliła się zdjęciami z sesji, na których prezentuje swoją nową fryzurę, nowe tatuaże oraz zapowiada, że wkrótce zaskoczy ich też "nową muzyką".

"New Hair. New Year . NEW MUSIC! ?"

"Nowe włosy. Nowy Rok. Nowa muzyka" napisała Miley pod jednym z trzech zdjęć prezentujących jej nowe uczesanie. Cyrus połączyła nową fryzurę z prostym, białym t-shirtem, niebieskimi dżinsami, czarnymi kowbojkami i spiczastymi okularami przeciwsłonecznymi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

New Hair. New Year . NEW MUSIC! ?

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Obecnie Miley może pochwalić się tzw. "mullet hair", czyli "czeski piłkarz" - uczesanie modne w latach 80-tych  wśród mężczyzn i chłopców. Niektórzy twierdzą, że inspiracją do zmian był Billy Ray Cyrus, a artystyczny blond nieład to ukłon córki w stronę ojca.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth rozstali się

Dla 27-letniej artystki miniony rok z pewnością nie należał do najspokojniejszych. Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili separację zaledwie po siedmiu miesiącach małżeństwa. Potem pojawiły się plotki o romansach i związkach, a także informacje o jej problemach zdrowotnych. 

Liam Hemsworth złożył pozew rozwodowy. To koniec małżeństwa z Miley Cyrus | x-news

Przypomnijmy, że jeszcze kilka miesięcy temu 27-latka mogła pochwalić się bujną blond czupryną. Znając poczynania Miley jeszcze nieraz zaskoczy swoich fanów... nie tylko wizerunkiem, ale przede wszystkim muzyką, za którą jest ceniona. Na Instagramie pod opublikowanymi zdjęciami możemy przeczytać komentarze podekscytowanych fanów gotowych na kolejne, mocne wejście artystki.

>>> ZOBACZ też:

Co sądzisz o tym artykule?
70
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0