Gwiazdy

Nowa osobowość Internetu - Robert Makłowicz otworzył kanał na YouTube i swoją spiżarnię

Robert Makłowicz w Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Nowa osobowość Internetu - Robert Makłowicz otworzył kanał na YouTube i swoją spiżarnię

Robert Makłowicz w Dzień Dobry TVN

Popularny krytyk kulinarny, dziennikarz, podróżnik i smakosz Robert Makłowicz postanowił spróbować swoich sił w internecie i uruchomił kanał na YouTube. - Miałem taki zamiar od jakiegoś czasu - stwierdził w rozmowie z Mateuszem Hładkim. Co zamierza pokazywać w swoich filmach? Czy ciężko jest gotować w czasach pandemii?

Robert Makłowicz przez wiele lat prowadził programy telewizyjne, w których podróżował, gotował i opowiadał o przysmakach z regionalnych kuchni Polski i innych stron świata.

Makłowicz youtuber

Jakiś czas temu przeniósł się jednak do internetu. Założył fanpage na Facebooku i Instagramie. Uruchomił także swój kanał na YouTube, którego premiera miała nastąpić po świętach wielkanocnych, ale obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa przyspieszyła realizację planów.

Znany kucharz zapowiedział, że będzie nie tylko gotował, ale również zaprezentuje użytkownikom internetu swoją twórczość literacką.

Robert Makłowicz zamierzał nagrywać odcinki także poza granicami naszego kraju, niestety koronawirus pokrzyżował jego plany.

Mój kalendarz, który był całkowicie zapełniony do końca czerwca, rozpadł się niemal tak, jak armia francuska po uderzeniu zagonów pancernych Guderiana w roku 1940. Wszakże ja, w przeciwieństwie do armii francuskiej, nie kapituluję, okopałem się, mój dom jest moją linią Maginota niezdobytą i tak będę trwał w tej reducie

- stwierdził.

Gotowanie w czasach pandemii

Na razie kucharz pokazuje na swoim kanale, co można zrobić z produktów, które prawdopodobnie każdy ma w lodówce lub spiżarce.

Czy ciężko jest gotować w czasach pandemii, kiedy zaleca się pozostawanie w domu?

To jest moment, który wymaga myślenia, no bo kiedy możemy pokonać pół miasta, by spełnić jakąś swoją zachciankę, to teoretycznie wszystko jest możliwe, ale to jest pójście na łatwiznę. Znacznie ciekawsze jest wyjąć sobie kilka składników i z tego coś konkretnego zrobić

- powiedział kucharz.

>>> Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
65
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0