Gwiazdy

Niezwykły talent córki Waldemara Błaszczyka i Ewy Gawryluk

Gwiazdy

Niezwykły talent córki Waldemara Błaszczyka i Ewy Gawryluk

Córka Ewy Gawryluk i Waldemara Błaszczyka publikuje na Instagramie zdjęcia przerażających makijaży i charakteryzacji. Co o pasji Marysi myśli jej tata? Sprawdzi to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Skąd u Marysi takie zainteresowania?

Nie wiem skąd się to u niej wzięło. Marysia takie rzeczy lubi robić. Robi to na tyle dokładnie i prawdziwie, że piszą do niej ludzie, że rodzice musieli popełnić gdzieś błąd, skoro dziecko robi sobie zdjęcie z wbitym w policzek nożem. To są oczywiście charakteryzacje, ale to jest tak profesjonalnie zrobione, że ludzie wierzą, że to jest prawdziwe.

- przyznał Waldemar Błaszczyk w rozmowie z Mateuszem Hładkim.

Aktor przyznał, ze razem z żoną namawiali Marysię, by wyjechała za granicę i tam rozwijała swoją pasję charakteryzacji. Nastolatka zdecydowała, że woli zostać w Polsce. Marysia jest tegoroczną maturzystką. Nie ma jednak w planach zdawać na Akademię Teatralną. Rodzice, którzy są aktorami odradzali córce wykonywanie tego zawodu.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
20.06.2019
Gosc
Straszne, Tego nie mozna ogladac. Uwazam ze dziewczyna chce za wszelka cene zaistniec i byc popularna i dlatego takie okropne rzeczy publikuje. Nie widze w tym zadnego talentu ani zadnego piekna.