Gwiazdy

Przyjaciółki od zawsze: Natalia Kukulska i Patrycja Woy

Gwiazdy

Przyjaciółki od zawsze: Natalia Kukulska i Patrycja Woy

Anna Jantar i Alicja Woy-Wojciechowska marzyły o tym, by ich córki zostały najlepszymi przyjaciółkami. I tak rzeczywiście się stało - Natalia Kukulska oraz Patrycja Woy są dla siebie jak rodzina. Zaprosiliśmy je do Dzień Dobry TVN, aby opowiedziały o swojej przyjaźni i wspólnych zawodowych projektach. Co ostatnio wspólnie wyprodukowały?

Piosenka "Rekonstrukcja" jest wspólnym dziełem Natalii i jej męża, perkusisty Michała Dąbrówki. Wokalistka napisała też tekst i przygotowała koncepcję teledysku. Za scenariusz i współreżyserię klipu do piosenki odpowiada wieloletnia przyjaciółka Natalii Kukulskiej, Patrycja Woy.

"Rekonstrukcja" porusza dość trudny i dyskusyjny temat: operacji mających na celu tzw. poprawianie urody. Operacje plastyczne, ukrywanie oznak upływającego czasu, walka o młody wygląd za wszelka cenę, często kosztem zdrowia - tak ujęty temat mocno poruszył odbiorców i wywołał wiele dyskusji.

Trochę włożyłyśmy kij w mrowisko, ale miałyśmy na to ochotę. Wiedziałam, że Patrycja poczuje ten temat (...) Nasza przyjaźń trwa 40 lat - patrzymy na siebie, także na to jak się starzejemy, dojrzewamy obok siebie. (...) Mamy lustro i widzimy, że zmieniamy się. 

- mówiła Natalia Kukulska w DDTVN.

Natalia Kukulska i jej "Rekonstrukcja" na scenie dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
4
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
13.01.2019
Lola
Natalia fajna Szkoda ze już zupełnie Jej nie ma ...
13.01.2019
D.
Fajne kobietki! Mają rację...po co ten hejt, kto z kim itp....
13.01.2019
Nina
Kukulska już nie śpiewa od dawna Szkoda bo bardzo fajne miała utwory