Gwiazdy

Modelka Magdalena Frąckowiak przeszła bardzo poważną operację

Gwiazdy

Modelka Magdalena Frąckowiak przeszła bardzo poważną operację

Magdalena Frąckowiak opublikowała emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że przeszła właśnie bardzo poważną operację, która ocaliła jej życie: "Nie wiedziałam, że powoli umieram od środka".

Lekarz Per Hedén uratował życie Magdalenie Frąckowiak

Na zdjęciu, które Magdalena Frąckowiak opublikowała w internecie, widzimy modelkę oraz lekarza, który przeprowadził 5 godzinną operację i w ten sposób uratował jej życie.

Operacja odbyła się w klinice chirurgii plastycznej

Agnieszka Jastrzębska:

Udało mi się skontaktować z jej agentką, która powiedziała, że Magda jeszcze nie jest gotowa, żeby mówić coś więcej na ten temat. We wpisie oznaczona jest szwedzka klinika chirurgii plastycznej, ale Magda Frąckowiak napisała, że nie miała operacji plastycznej.

Zobacz też:

Wpis Magdy Frąckowiak na instagramie

Per Hedén - jedyny człowiek godny mojej uwagi. Mój anioł, moja inspiracja, moje wszystko. Wyleczył mnie nie tylko fizycznie, ale też mentalnie. Nikt nie był w stanie mi pomóc. Ludzie odwracają się od ciebie, gdy nie czujesz się dobrze. Byłam bardzo chora przez ostatni rok. Nie wiedziałam, że powoli umieram od środka... On przeprowadził bardzo skomplikowaną operację - trwała 5 godzin. Nie mam słów, by opisać, jak magiczny jest ten człowiek. To było naprawdę szczególne doświadczenie w moim życiu. Jestem obolała, ale w końcu czuję się lepiej. Moja energia wraca. Nie jestem religijną osobą, ale zostałam dotknięta ręką Boga
Co sądzisz o tym artykule?
71
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0