Nasze akcje

Miłosz spełnia marzenie babci i dziadka. To Pani Grażyna tworzy dom pełen miłości i... łakoci

Nasze akcje

Miłosz spełnia marzenie babci i dziadka. To Pani Grażyna tworzy dom pełen miłości i... łakoci

Zazwyczaj to wnuki są rozpieszczane przez dziadków. Tym razem to 9-letni Miłosz z Rucina postanowił zrobić im niespodziankę z pomocą Dzień Dobry TVN. Wnuczek chciał, by babcia Grażynka i dziadek Marian odpoczęli od codziennych trosk.

Z okazji Dni Babci i Dziadka redakcja Dzień Dobry TVN postanowiła dowiedzieć się, za co nasi widzowie najbardziej kochają swoich seniorów. Poprosiliśmy więc o przesłanie filmów, w których opowiadacie, jak ważni są w waszym życiu i o czym najbardziej marzą. Od niedzieli do piątku pokazujemy historie miłości najmłodszych członków rodziny do tych najstarszych. Tym razem, w odwiedziny do „najlepszych dziadków na świecie” wybrała się Małgorzata Ohme.

Najlepsza babcia i dziadek na świecie

Grażyna i Marina Zawodnicy są małżeństwem od 44 lat. Mają czwórkę dzieci i sześcioro wnucząt, które zawsze były dla nich na pierwszym miejscu. To właśnie im pani Grażyna poświęciła całe swoje życie. 

Do naszego programu babcię i dziadka zgłosił 9-letni wnuk Miłosz. Chłopiec ma zespół Aspergera, ale to nie przeszkadza mu, by w pełni cieszyć się życiem.

Mam problem z emocjami, ale jestem mądry 

-mówi otwarcie Miłosz.

9-latek przyznaje, że babcia i dziadek są dla niego bardzo ważni.

Z babcią często podjadam łakocie, a z dziadkiem gram w piłkę

-wylicza chłopiec.

Małgosia zaprosiła dziadków oraz sprawcę całego zamieszania – Miłosza do studia Dzień Dobry TVN.


Niespodzianka dla babci

Pani Grażyna w rozmowie z Gosią Ohme nie ukrywa, że była zaskoczona i wzruszona niespodzianką, jaką przygotował Miłosz. 

Lepszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć

- zapewnia babcia Grażyna.

Jakie prezenty z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka dostali nasi goście: Grażyna i Marian Zawodnicy? Co roku otrzymują od wnuków jeden duży prezent niespodziankę. W organizacji pomaga dzieciakom mama Miłosza – Sylwia Błaszczyk. Ogromną radość sprawił dziadkom m.in. kalendarz ze zdjęciami wnuków.

Jedyne, o czym marzy pani Grażyna, to zdrowie, bo tylko w dobrej formie będzie w stanie pomagać bliskim. Potrafi zadbać o atmosferę w domu i zapanować nad panującym chaosem. Jej córki mówią, że kiedy maluchy się nie słuchają, wkracza babcia – ona poradzi sobie ze wszystkimi.

Postanowiliśmy podarować wspaniałym dziadkom trochę odpoczynku i wręczyliśmy im voucher na weekendowy pobyt na Mazurach.

Zobacz też:


Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0