Gwiazdy

Michał Wiśniewski w żałobie. "Zawsze wydawało mi się, że jesteś niezniszczalna"

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Michał Wiśniewski w żałobie. "Zawsze wydawało mi się, że jesteś niezniszczalna"

Bartosz Krupa/East News

Michał Wiśniewski w mediach społecznościowych przekazał smutną wieść. Poinformował o śmierci jednej z najważniejszych kobiet w jego życiu. - Kocham Cię bardzo i pilnuj mi taty – napisał w poruszającym poście na Instagramie.

Trudne dzieciństwo Michała Wiśniewskiego

Piosenkarz jest owocem miłości Andrzeja i Grażyny Wiśniewskich. Niewiele osób wie, ale jego dzieciństwo nie było usłane różami. Po rozwodzie rodziców zamieszkał z babcią ze strony ojca, Marianną, która zmarła w 1980 roku. Później trafił do domu dziecka i kilku rodzin zastępczych. Jego biologiczny ojciec w 1986 roku popełnił samobójstwo, a mama wpadła w chorobę alkoholową. Piosenkarz jako nastolatek zamieszkał u cioci Marysi, która zaopiekowała się nim.

- Miałem 14 lat jak zamieszkałem z ciocią Marysią. Siostrą mamy mojej mamy. Dała mi niezmiernie dużo ciepła i pierwszy "prawdziwy" dom. Skończyła w Dzień Niepodległości 96 lat! Nigdy jej tego nie zapomnę, bo i jak zapomnieć! – podkreślił na Instagramie.

Michał Wiśniewski w żałobie

Teraz piosenkarz za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał fanom, że jego ukochana ciocia, którą nazywa "zastępczą mamą", odeszła.

Kochana Ciociu Marysiu, to był straszny rok. Odeszło wielu bardzo bliskich ludzi. Zawsze wydawało mi się, że jesteś niezniszczalna. 97 lat to zacnie, ale za krótko dla tych, co pozostają w smutku i żalu za Twoje dobre serce i poświęcenie. 11 listopada będzie mi się zawsze przede wszystkim kojarzył z urodzinami mojej zastępczej mamy 1986-1987. Wychowywałaś zresztą nie tylko mnie. Zawsze żyłaś dla innych. Wielu dobrych rad nie posłuchałem, ale będę je przekazywał dalej swoim dzieciom. Z twoich pamiętników dowiedzą się jak można być porządnym człowiekiem po niewolniczej pracy w III Rzeszy i 50 latach przy maszynach włókienniczych w robotniczej Łodzi. Kocham Cię bardzo i pilnuj mi taty. Do zobaczenia kochana! 

– napisał wokalista.

Pod postem pojawiło się wiele słów wsparcia dla Wiśniewskiego. Fani składają kondolencje i podkreślają, że osoby, które się kocha, tak naprawdę nigdy nie odchodzą.

Zobacz także:

Kamil Sipowicz wyjaśnił, dlaczego synowie Kory nie uczestniczyli w odsłonięciu muralu na cześć artystki. "Był za to Leoś"

Magda Gessler dla zmarłego męża złamała przepisy. "Zrobiłam to w najbardziej prozaiczny sposób"

Ola Żebrowska o ciemnych stronach macierzyństwa. Czy dzieci utrudniają jej prowadzenie biznesu?

Zobacz wideo: Michał Wiśniewski o pandemii: To jest chora sytuacja. Będziemy mieć bardzo wielki problem, głównie z powodu tej izolacji

Co sądzisz o tym artykule?
55
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0