Gwiazdy

Media: "Martyna Wojciechowska jest w ciąży". Mamy komentarz podróżniczki

Gwiazdy

Media: "Martyna Wojciechowska jest w ciąży". Mamy komentarz podróżniczki

Czy Martyna Wojciechowska jest w ciąży? W mediach plotkarskich często pojawiają się spekulacje na temat życia Martyny Wojciechowskiej. Pisano już, że wzięła sekretny ślub ze swoim partnerem Przemkiem Kossakowskim, para przechodziła poważny kryzys, a teraz stara się o dziecko. Czy to prawda? Z podróżniczką rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

Media śledzą związek Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski spotykają się od kilku miesięcy i od samego początku ich związek były w kręgu zainteresowań mediów plotkarskich. Podróżnicy niewiele mówią o swojej miłości, dlatego gazety i portale prześcigają się w spekulacjach na temat ich życia prywatnego. 

Sekretny ślub, poważny kryzys i ... ciąża Martyny Wojciechowskiej

Pisano więc już, że para wzięła w sekrecie ślub, potem, że przechodzi poważny kryzys, a od jakiegoś czasu media donoszą, że Martyna Wojciechowska jest w ciąży. Jak do tych plotek odnosi się podróżniczka?

W tych informacjach jest niewiele prawdy. W moim życiu aż tak burzliwie i wspaniale się nie dzieje. Zajęta jestem produkcją programu "Kobieta na krańcu świata". A jeśli chodzi o dziecko, to TAK, rodzę jedno - bardzo ważne, a mianowicie fundację, którą postanowiłam założyć i jestem właśnie w trakcie.

Fundacja Martyny Wojciechowskiej będzie wspierała osoby, które nie mają zagwarantowanych równych szans.

>>> Zobacz także:

Przypomnijmy, że Martyna Wojciechowska ma córkę Marysię, natomiast jej adoptowanym dzieckiem jest pochodząca z Afryki albinoska Kabula.

Co sądzisz o tym artykule?
123
46
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
28.05.2019
Majka!
Czy ma czy nie ma czy jest czy nie jaka to roznica? Wazne jest szczescie. Sasiadami tez tak sie interesujecie? Co za sciana? Czy cos zle? NIE! To od niej tez sie odczepcie kobieta dobra itd a pchacie sie jej w zycie gorzej niz rodzina. Popatrz w lustro ocen potem oceniaj...