Gwiazdy

Martyna Wojciechowska topless na basenie "Nowe doświadczenie, pełen relaks!"

Martyna Wojciechowska

Fot. Instagram

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska topless na basenie "Nowe doświadczenie, pełen relaks!"

Martyna Wojciechowska

Fot. Instagram

Martyna Wojciechowska zamieściła na Instagramie bardzo odważne zdjęcie - zdjęcie topless! Ale to, że Martyna jest na fotografii bez bikini, nie jest największym zaskoczeniem. Jeszcze większe "WOW" zrobiliśmy, kiedy okazało się gdzie i w jaki sposób Wojciechowska spędza wakacje! Zobaczcie sami! 

Zobacz też: Media: "Martyna Wojciechowska jest w ciąży". Mamy komentarz podróżniczki


Martyna Wojciechowska zamieściła na Instagramie bardzo odważne zdjęcie - zdjęcie topless! Na fotografii widzimy, jak Wojciechowska wypoczywa w basenie - bez kostiumu kąpielowego, z palmami w tle. Co jeszcze zaskakującego jest w tym zdjęciu? 

Martyna Wojciechowska, znana z dość ekstremalnego spędzania wakacji, postawiła tym razem na zupełnie inne wakacyjne rozwiązanie - można powiedzieć, że totalnie nie w jej stylu - Wojciechowska zdecydowała się na wakacje w luksusowym hotelu!

Taka sytuacja! #extremalne WAKACJE🏖 Bez plecaka i bez spania gdzieś po kątach. Nowe doświadczenie, czyli PEŁEN RELAX🤪 Serio! - napisała Martyna Wojciechowska pod zdjęciem.

Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej od razu zdobyło prawie 50 tysięcy polubień. Jak widać, nawet wielka miłośniczka hardcorowych przygód potrzebuje czasem relaksu i odrobiny luksusu. Zgadzacie się?


Więcej: Wojciechowska o zmianach w swoim życiu

Co wolisz?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz film: Martyna Wojciechowska o kulisach swoich podróży, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0