Martyna Wojciechowska zamieściła na Instagramie bardzo odważne zdjęcie - zdjęcie topless! Ale to, że Martyna jest na fotografii bez bikini, nie jest największym zaskoczeniem. Jeszcze większe "WOW" zrobiliśmy, kiedy okazało się gdzie i w jaki sposób Wojciechowska spędza wakacje! Zobaczcie sami! 

Zobacz też: Media: "Martyna Wojciechowska jest w ciąży". Mamy komentarz podróżniczki


Martyna Wojciechowska zamieściła na Instagramie bardzo odważne zdjęcie - zdjęcie topless! Na fotografii widzimy, jak Wojciechowska wypoczywa w basenie - bez kostiumu kąpielowego, z palmami w tle. Co jeszcze zaskakującego jest w tym zdjęciu? 

Martyna Wojciechowska, znana z dość ekstremalnego spędzania wakacji, postawiła tym razem na zupełnie inne wakacyjne rozwiązanie - można powiedzieć, że totalnie nie w jej stylu - Wojciechowska zdecydowała się na wakacje w luksusowym hotelu!

Taka sytuacja! #extremalne WAKACJE🏖 Bez plecaka i bez spania gdzieś po kątach. Nowe doświadczenie, czyli PEŁEN RELAX🤪 Serio! - napisała Martyna Wojciechowska pod zdjęciem.

Zdjęcie Martyny Wojciechowskiej od razu zdobyło prawie 50 tysięcy polubień. Jak widać, nawet wielka miłośniczka hardcorowych przygód potrzebuje czasem relaksu i odrobiny luksusu. Zgadzacie się?


Więcej: Wojciechowska o zmianach w swoim życiu

Co wolisz?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz film: Martyna Wojciechowska o kulisach swoich podróży, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
2
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0