Gwiazdy

Magda Gessler o swojej diecie cud: "Pomidory, cebula, papryka i.... taniec"

Gwiazdy

Magda Gessler o swojej diecie cud: "Pomidory, cebula, papryka i.... taniec"

W ostatnim czasie Magda Gessler bardzo schudła. Temat odchudzonej Gessler elektryzuje internautów już kilku dni. Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić u źródła, jak restauratorce udało się schudnąć.

Dieta cud Magdy Gesler

Magda Gessler w ciągu ostatnich tygodni bardzo schudła. Okazuje się, że za zmianą sylwetki stoi specjalna dieta. Magda tegoroczne wakacje spędziła w Kanadzie, u swojego męża Waldemara. Jak zdradziła w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską, jadła tam tylko pomidory, cebulę i paprykę. To jednak nie wszystko!

Dieta polega na tym, że ja tańczę. Zawsze chciałam tańczyć zawodowo. Nie wyszło. Właśnie rozmawiałam z Michałem Pirógiem i się umówiliśmy, że będziemy tańczyć razem i to nagramy. Oprócz pomidorów, cebuli i papryki jem jeszcze biały ser na śniadanie, sok grejpfrutowy i gorzka kawa, a potem dopiero jest kolacja, a w ciągu dnia potworna ilość wody z cytryną.

Fani Magdy nie kryją swojego zachwytu nad nową figurą restauratorki. Pod zdjęciem, które Magda wrzuciła na Instagram, jej obserwatorzy pisali:

Super nogi!

Pięknie Pani wygląda Pani Magdo.

Super Madziu wyglądasz Brawo.

Zobacz też:

"Starsza pani musi fiknąć". Tadeusz Müller o wakacjach z Magdą Gessler.

Oto jesienna ramówka TVN 2019! Zobacz nowości stacji i nasze Gwiazdy!

Co sądzisz o tym artykule?
81
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0