Gwiazdy

Książę Karol bliski wyleczenia z koronawirusa. "Nadal zachowuję społeczny dystans i pozostaję w izolacji"

Gwiazdy

Książę Karol bliski wyleczenia z koronawirusa. "Nadal zachowuję społeczny dystans i pozostaję w izolacji"

W ubiegłym tygodniu światowe media obiegła wiadomość, że książę Karol zaraził się koronawirusem. Po zaledwie kilku dniach brytyjski następca tronu ogłosił, że jego stan zdrowia uległ zdecydowanej poprawie. 

Książę Karol walczy z koronawirusem

Książę Karol poinformował w oficjalnym wystąpieniu, że jest bliski całkowitego wyleczenia zakażenia koronawirusem. Jak mówił w opublikowanym w Internecie nagraniu, objawy choroby COVID-19, które u niego wystąpiły były „łagodne”.

Niedawno doświadczyłem zarażenie koronawirusem, na szczęście ze stosunkowo łagodnymi objawami i teraz jestem już po drugiej stronie choroby, ale nadal zachowuję społeczny dystans i pozostaję w izolacji 

– mówił następca brytyjskiego tronu.

Przemówienie księcia Karola

W swoim przemówieniu książę Karol zwrócił również uwagę na to, jak ważna jest obecnie sytuacja osób starszych. Zapewnił, że zarówno on, jak i jego żona są myślami ze wszystkimi, którzy stracili swoich bliskich w tak trudnych i nienormalnych okolicznościach.

Wszyscy uczymy się tej dziwnej, frustrującej i często niepokojącej sytuacji, w której obecność rodziny i bliskich nie jest już możliwa, a dotychczasowy porządek życia zostaje odebrany. Nikt z nas nie potrafi powiedzieć, kiedy to się skończy, ale koniec na pewno nadejdzie. Do tego czasu spróbujmy żyć nadzieją i z wiarą, że nadejdą lepsze dni 

– powiedział książę Wali.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też: 

To już koniec. Ostatni dzień Harry’ego i Meghan z książęcymi tytułami

Znawcy krytykują lektorski talent Meghan Markle. „Boże, czy ona robi to, leżąc sztywno?”

Londyn pustoszeje w czasach pandemii. Jak wygląda sytuacja mieszkających tam Polaków?

Co sądzisz o tym artykule?
83
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0