Gwiazdy

Znawcy krytykują lektorski talent Meghan Markle. „Boże, czy ona robi to, leżąc sztywno?”

Gwiazdy

Znawcy krytykują lektorski talent Meghan Markle. „Boże, czy ona robi to, leżąc sztywno?”

Meghan Markle wróciła do pracy w aktorstwie. Po odejściu z rodziny królewskiej księżna Sussexu dostała angaż w produkcji Disneya pt. "Elephant". Niestety amerykańscy i brytyjscy krytycy nie szczędzili gorzkich słów. 

Meghan Markle – powrót do aktorstwa

Meghan Markle po powrocie do Stanów Zjednoczonych, postanowiła oddać się pasji, jaką jest aktorstwo. Niedawno miała okazję współpracować przy jednej z produkcji Disneya, której premiera odbędzie się już 3 kwietnia 2020 roku. Księżna w filmie „Elephant” wystąpiła w roli narratora, opowiadającego historię afrykańskiej słonicy Shani i jej dziecka – Jomo, którzy wędrują przez pustynię Kalahari.

Jeszcze przed oficjalną premierą film obejrzeli amerykańscy i brytyjscy krytycy filmowi. Niestety nie zostawili oni na Meghan suchej nitki. W "The Times" oraz "The Telegraph" znalazło się wiele nieprzychylnych opinii. 

Krytyka roli Meghan Markle

Amerykańska i angielska prasa w podobny sposób skrytykowała Meghan jako narratorkę w filmie „Elephant”. Film otrzymał 3 z 6 możliwych do uzyskania gwiazdek. Dlaczego? Jak twierdzą krytycy, narracja księżnej była za bardzo pozytywna i nadmiernie podekscytowana, przez co momentami stawała się irytująca. Ed Potton z "The Times" krytycznie stwierdził, że Meghan z nowej produkcji Disneya zrobiła „gniot”.

Odchodząca księżna Sussexu opowiada historię Disneya o stadzie słoni przemierzających pustynię. Boże, czy ona robi to, leżąc sztywno? 

– napisał.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
92
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0