Gorące tematy

Krzysztof Dobies odchodzi z fundacji Jurka Owsiaka: "Miłość do idei i serduszka będzie zawsze"

Krzysztof Dobies

x-news

Gorące tematy

Krzysztof Dobies odchodzi z fundacji Jurka Owsiaka: "Miłość do idei i serduszka będzie zawsze"

Krzysztof Dobies

x-news

Krzysztof Dobies nie jest już rzecznikiem prasowym Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Funkcję tę pełnił przez 19 lat. Powodem rezygnacji mają być przyczyny osobiste.

"Wszystkie te lata ukształtowały mnie takim, jakim dziś jestem"

Krzysztof Dobies pożegnał się z funkcją rzecznika WOŚP na mocy porozumienia stron. W oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych napisał, że praca dla fundacji była cudowną, magiczną, pełną fantastycznych chwil i emocji, wieloletnią i niezapomnianą przygodą.

Wszystkie te lata ukształtowały mnie takim, jakim dziś jestem. Dały mi wiedzę, doświadczenia, ale także system wartości i filarów, na którym zbudowałem swój osobisty i zawodowy świat. To coś, co będzie mi towarzyszyło do końca świata i jeden dzień dłużej i za co jestem i będę Orkiestrze dozgonnie wdzięczny

- dodał.

Ponadto, w oświadczeniu podziękował swoim współpracownikom, wolontariuszom, organizatorom sztabów, przedstawicielom mediów oraz współpracującym z WOŚP instytucjom.

Na pewno nie wymieniłem wszystkich. To jednak trudne po tylu latach. No więc najbardziej generalnie – dziękuję wszystkim, którym bliska jest idea miłości, przyjaźni i muzyki – ten fundament, na którym zbudowany jest magiczny świat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

- stwierdził.

Krzysztof Dobies poinformował również, że obowiązki rzecznika prasowego fundacji przejmie Anna Jadwiga Orzech.

Na razie nie zdradził, jakie plany zawodowe ma na przyszłość, ale zapewnił, że będzie do dyspozycji WOŚP, ponieważ "miłość do idei i serduszka będzie zawsze".

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz pierwszy 3 stycznia 1993 r. i od tamtego czasu każdego roku organizuje zbiórkę pieniędzy na specjalistyczny sprzęt dla szpitali. W 2020 r. odbyła się już 28. edycja, podczas której udało się zebrać ponad 115 milionów złotych, a w ciągu wszystkich lat - ponad miliard złotych!

>>> Zobacz także:


Co sądzisz o tym artykule?
62
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0