Gwiazdy

Koncert "Artyści przeciw nienawiści". Znamy listę gwiazd!

Gwiazdy

Koncert "Artyści przeciw nienawiści". Znamy listę gwiazd!

To już pewne. Koncert "Artyści przeciw nienawiści" odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie. Kogo zobaczymy na scenie? Wśród pewnych gwiazd są: Doda, Bajm, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Marcin Wyrostek i szereg innych gwiazd.

  • "Artyści przeciw nienawiści" - data i bilety
  • "Artyści przeciw nienawiści" - potwierdzeni artyści


Zobacz też: Do czego prowadzi mowa nienawiści?


"Artyści przeciw nienawiści" - data i bilety

Koncert "Artyści przeciw nienawiści" odbędzie się 27 lutego w Atlas Arenie. Koncert poprowadzą Dorota Gardias i Filip Chajzer. Oprócz nich na scenie pojawią się jeszcze: Krzysztof Ibisz, Agnieszka Hyży, Maciej Dowbor i Basia Kurdej-Szatan.

Bilety, a raczej "cegiełki", będą dostępne w sprzedaży od poniedziałku - każda z nich kosztuje 50 złotych.


"Artyści przeciw nienawiści" - potwierdzeni artyści

Wśród gwiazd, które potwierdziły swój udział w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", są: Doda, Bajm, Sylwia Grzeszczak, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Marcin Wyrostek i szereg innych gwiazd.

Oprócz wyżej wymienionych nazwisk pojawiają się jeszcze inne gwiazdy: Katarzyna Nosowska, Justyna Steczkowska Ewelina Lisowska, Margaret, Sarsa, Mela Koteluk, Michał Szpak, Quebonafide. Nieoficjalnie wiadomo, że zagrać i zaśpiewać mają jeszcze Perfect i Maryla Rodowicz. W sumie na koncercie wystąpi około 100 artystów!


Zobacz też: "Ktoś krzyknął, że dźgnięto go nożem" Relacja kierownika sceny WOŚP w Gdańsku


Koncert "Artyści przeciw nienawiści" to pomysł, który zostanie zrealizowany po śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Ideą jest zatrzymanie szerzącego się w polskiej przestrzeni publicznej języka nienawiści.

Artyści przeciw nienawiści

Fot. Materiały prasowe

Co sądzisz o tym artykule?
18
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
05.02.2019
A
Doda❤️
31.01.2019
NikiTiki
DODA ❤️