Gwiazdy

Kayah zachwyciła się debiutującym zespołem Bloo Crane. "To ogromna świeżość"

Gwiazdy

Kayah zachwyciła się debiutującym zespołem Bloo Crane. "To ogromna świeżość"

Zespół Bloo Crane tworzą przyjaciele Michał i Krzysiek. Co ciekawe, jeszcze 3 lata temu panowie się nie znali. Jeden pisze teksty i śpiewa, a drugi tworzy muzykę. Obaj szukali swojej muzycznej drugiej połowy. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swojej artystycznej drodze. 

Kim są chłopaki z Bloo Crane?

Michał i Krzysiek tworzą wyjątkowy muzyczny duet. Oboje inspirują się do ciężkiej pracy i nowych artystycznych wyzwań. - Nie gram na żadnym instrumencie jeszcze. Napisałem do przyjaciółki, która wysłała mi profil Krzysia. Dwa miesiące później Krzysiu odpisał - do dziś tak jest, że trzeba czekać na jego odpowiedź - mówił Michał Polański, wokalista.

- Cieszę się, że Michał trafił się mi w taki, a nie inny sposób, bo wcześniej miałem problem z konsekwencją w pracy. Często nie byłem w stanie skończyć utworów. A kiedy zaczęliśmy pracować razem, to nauczyłem się kończyć te utwory, bo nie tylko ja za nie odpowiadałem - dodał Krzysztof Kołodziejczyk, producent muzyczny. 

Kayah zachwycona zespołem Bloo Crane

Upór i konsekwencja otworzyły duetowi drogę do kariery i zaowocowało kontraktem płytowym. - Szukaliśmy wytwórni, która przyjmowała by dema. Wysłaliśmy swoje kawałki do Kayaxu. Myślałem, że mieli już nas trochę dość - mówił Michał Polański. 

- Artysta musi mieć to coś. Chłopcy to mają. To na pewno melodyjność, to elektro. Ale to, czy można ich zdefiniować to ogromna świeżość. Coraz chętniej wchodzą na rynek - nagrali utwór z Natalią Nykiel - podsumowała działalność artystyczną Bloo Crane Kayah. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Reporter: Monika Nasternak
Co sądzisz o tym artykule?
51
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
12.04.2021
ankaanka
super chłopaki!