Gwiazdy

Joanna Koroniewska o swoich urodzinach i rzucaniu nałogu. Ma na to specjalne patenty

Gwiazdy

Joanna Koroniewska o swoich urodzinach i rzucaniu nałogu. Ma na to specjalne patenty

Joanna Koroniewska obchodziła ostatnio urodziny. Ile skończyła lat? Czy aktorka wyprawiła z tej okazji przyjęcie? W rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską, Koroniewska przyznała się do pewnego nałogu.

Urodzinowe przyjęcie Joanny Koroniewskiej

Wczorajsze urodziny były urodzinami bardzo ważnymi w moim życiu. W wieku 40 lat miała zrobić imprezę, ale dopiero co urodziłam dziecko to się nie dało. W wieku 41 miałam zrobić imprezę, ale jakoś było tak dużo pracy, że postanowiłam dać odpocząć niani. Pamiętne były 39 urodziny. Myślę, że wszyscy goście na długo ją zapamiętają. Teraz też chciałam taką zrobić, ale się nie udało. Chyba znów jestem taką matką-kwoką i przez kolejne 3,4 lata życia mojego drugiego dziecka będę taką nudną mamą, a potem mam nadzieję, że odskoczę i wystrzelę, bo uważam się za szaloną osobę.

-zdradziła.

>>>Zobacz też: Joanna Koroniewska o „małżeńskich wojnach” na Instagramie.

Uciążliwy nałóg

Joanna w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała się również do tego, że przez wiele lat paliła papierosy. Aktorka rzucała palenie wielokrotnie. Koroniewskiej udało się pokonać nałóg przed pierwszą ciążą, a wiec już ponad 10 lat temu.

Kiedy urodziła się Janka zmieniłam swój styl życia. Później poszłam śladami mojego męża i zaczęłam uprawiać sport. Jeżeli chodzi o nałóg to jestem przekonana, że do niego nie wrócę. Mam na rzucanie specjalne patenty, piszcie do mnie na Facebooku i Instagramie, to je zdradzę.

- dodała Joanna.

Zobacz film: Gwiazdy o swoich kobiecych słabościach. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
74
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0