Aranżacje wnętrz

Jak mieszka Manuela Gretkowska? Na tarasie ma... wannę!

Aranżacje wnętrz

Jak mieszka Manuela Gretkowska? Na tarasie ma... wannę!

Manuela Gretkowska pokazała w Dzień Dobry TVN swój dom, w którym czuje się najlepiej. Jak mieszka? Którą część swojego domu lubi najbardziej i gdzie czuje się najlepiej? Zobaczcie!

Więcej: Pod Częstochową znajdziecie dom marzeń. W środku lasu rodzina stworzyła swoją enklawę


Manuela Gretkowska - polska pisarka, felietonistka, scenarzystka filmowa i działaczka społeczna, założycielka polskiej Partii Kobiet. Gretkowska pokazała w Dzień Dobry TVN swój dom - swoją enklawę, w której czuje się najlepiej. 

Jej dom jest drewniany, znajduje się w lesie. Ciekawym elementem jest... wanna na tarasie. To stały element. Manuela Gretkowska śmieje się, że nie stać ich na basen, dlatego wanna jest pewnego rodzaju substytutem basenu.

Jak wygląda wnętrze domu? Zobaczcie materiał!


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
77
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
7
27.05.2019
fryne
Zdecydowanie fascynująca postać. Można się z nią zgadzać lub nie, ale szanuję, że ma swoje zdanie i jest gotowa go bronić. Nie lubię zamykać się na odmienne poglądy, dlatego sięgnęłam po wywiad-rzekę "Trudno z miłości się podnieść" -i muszę stwierdzić, że im dłużej czytam, tym bardziej ją rozumiem.
23.05.2019
Ala
Bardzo poruszająca i wciągająca lektura! Polecam nową książkę tej pani!
20.05.2019
Jula
Jestem wlasnie w trakcie czytania jet ostatniej ksiazki. I jak zwykle nie zawiodła. Wywiad rzeka , dowcipny, sarkrakstyczny i do tego mega ciekawy. Gretkowska i tym razem pokazala swoj pazur:)
16.05.2019
Arthur
Niesamowity wywiad rzeka... Żadna tam nachalna dociekliwość; rzeczowe wnioski same nadchodzą, że zrozumienie życia nie napawa nas pewnością, przeciwnie jest przerażające. Człowiek nie może liczyć na zdobycie punktów odniesienia, które proponują mu rozmaite systemy rządów. Ale to właśnie wyzwala prawdziwego odkrywcę, który teraz może zadawać pytania niemal bez końca.
15.05.2019
Magda
Swietna pisarka, każdą Jej ksiazke bardzo dobrze sie czyta. Ja teraz czytam Jej ostatnie dzielo "Trudno sie podniesc z miłosi"- wywiad rzeka z Gretkowska. Jak zwykle pelno w niej ironi i dystansu . Autorka i tym razem nie zawiodła.
15.05.2019
artystya
Czyta się to wszystko świetnie, choć książka bynajmniej nie pretenduje do miana opiniotwórczego, ambitnego dzieła. To komentarze do aktualnych wydarzeń - opinią zdroworozsądkowej, inteligentnej kobiety, która nie chce identyfikować się z żadną z politycznych czy ideologicznych frakcji, która chce normalnie żyć, która dosyć ma już polsko-polskiej wojny. Bez politycznej poprawności, bez zadęcia, wyraża swoje opinie, swoje odczucia, swoje wrażenia, nie wahając się użyć dosadnych sformułowań, gdy takie właśnie cisną się na usta.

Świetna, inteligentna lektura!
13.05.2019
Lenna
bardzo fajny odcinek! jestem mega ciekawa tej ksiązki ;) zainteresuję się jej kupnem w tym tygodniu, pozdrawiam!
Rozwiń wszystkie komentarzy