Gwiazdy

Harry Styles ma nową dziewczynę. Jego wybranka jest znaną aktorką

x-news

Gwiazdy

Harry Styles ma nową dziewczynę. Jego wybranka jest znaną aktorką

x-news

Harry Styles i Olivia Wilde są parą. Gwiazdy nie potwierdziły oficjalnie swojego związku, jednak piosenkarz i aktorka w weekend pojawili się razem na weselu jego menadżera. Według świadków, trzymali się za ręce i byli ze sobą bardzo blisko. Widać to również na zdjęciach.

Harry Styles i Olivia Wilde razem na weselu

Piosenkarz One Direction został zaproszony na na ślub swojego menadżera, Jeffreya Azoffa i jego narzeczonej Glenne Christiaansen. Małe wesele obyło się w Montecito w Kalifornii, niedaleko Santa Barbara. Na przyjęciu obecnych było tylko 16 osób. Lista gości była specjalnie ograniczona ze względu na pandemię, aby zapewnić wszystkim ochronę przed wirusem.

Harry przyprowadził Olivię jako swoją osobę towarzyszącą. Według świadków, para podczas  imprezy trzymała się za ręce. Razem zatrzymali się też na ranczu San Ysidro. 

Harry Style i Olivia Wilde 

Harry Style, była gwiazda One Direction, gra główną rolę w filmie, który reżyseruje Olivia Wilde „Don't Worry Darling”. W listopadzie aktorka znana z takich produkcji jak "Dr House", "Tron: Dziedzicwo", "Vinyl" czy "Wyścig" rozstała się z Jasonem Sudeikisem.  Aktorska para była zaręczona od 7 lat i doczekała się dwójki dzieci.

Do tej pory Olivia i Harry nie potwierdzili oficjalnie, że są razem. Jednak światło dzienne ujrzały właśnie ich wspólne zdjęcia. Wyglądają na nich, jakby byli w bardzo bliskiej relacji.

Harry Styles poradził sobie najlepiej ze wszystkich po rozpadzie One Direction. Jego fortuna powiększyła się o… 50 mln funtów. Zobacz wideo:

x-news

Zobacz też:

20 lat od pierwszego odcinka programu "Big Brother". Jak uczestnicy wspominają udział w kultowym show?

Majka Jeżowska zachwyca zdjęciem w bikini. Fani: "Super seksi foto"

Kasia Bujakiewicz przeprowadziła się do Lublina. Co tam robi? "Uprawiam triathlon - pranie, sprzątanie, gotowanie"

Źródło: tmz.com |
Co sądzisz o tym artykule?
62
19
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
07.01.2021
Wiktoriia
To nawet nie jest potwierdzone, poczekajmy na wyjaśnienia od nich zanim będziemy stwierdzać czy są ze sobą ?