Aranżacje wnętrz

Gadżety na zimne wieczory

Aranżacje wnętrz

Gadżety na zimne wieczory

Jesienne wieczory potrafią być bardzo zimne. W Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała gadżety, dzięki którym będziemy mogli się szybko rozgrzać.

Grzewcze koce i buty

Grzewcze koce dwustronne mają cztery poziomy temperatur (w przypadku butów - trzy poziomy temperatur), szybko się nagrzewają i są zaopatrzone w system bezpieczeństwa z ochroną przed przegrzaniem. Wyłączają się automatycznie po 180 minutach.

Koce z wełny alpaki

Koce są wykonane w 100 proc. z wełny młodych alpak, która jest sześciokrotnie cieplejsze i trzykrotnie trwalsza od wełny owczej. Ponadto nie zawiera lanoliny. Włókno alpaki należy do najbardziej ekskluzywnych włókien naturalnych na świecie.

>>> Zobacz także:

Pledy wykonane z wełny młodych alpak są lekkie, miękkie, oddychające, niezatrzymujące wilgoci, termoregulacyjne i delikatne jak kaszmir. sześciokrotnie cieplejsze i trzykrotnie trwalsze od wełny owczej. Ponadto nie zawiera lanoliny.

Zaparzacz tłokowy do herbaty

Zaparzacz tłokowy pozwala zaparzyć herbatę liściastą lub zioła i co ważne, można robić to wielokrotnie z jednej partii suszu. Mechanizm działa – nasypujesz herbaty, zalewasz wodą, parzysz przez preferowany czas, a na koniec wciskasz tłok. Zaparzacz można myć w zmywarce. Idealnie nadaje się na prezent. W zaparzaczu można też parzyć kawę.

Koc z rękawami i kieszonką

Polecany jest osobom, które nie lubią zimna. Można się nim owinąć od stóp do głów.

Co sądzisz o tym artykule?
58
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0