Gwiazdy

Dąbrowska i Rutkowski. Jaki jest ich przepis na „Całe szczęście”?

Gwiazdy

Dąbrowska i Rutkowski. Jaki jest ich przepis na „Całe szczęście”?

W nowej komedii romantycznej Tomasza Koneckiego „Całe szczęście” nie zabrakło gwiazdorskiej obsady i zabawnych charakterów. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Izabelę Dąbrowska i Rafała Rutkowskiego, którzy

„Całe szczęście” to opowieść o miłości dwojga ludzi – uporządkowanego Roberta, muzyka orkiestry symfonicznej, który jest samotnym ojcem 10-letniego chłopca oraz Marty - przebojowej i popularnej instruktorki fitness.

W filmie Koneckiego oprócz Romy Gąsiorowskiej i Piotra Adamczyka możemy oglądać całą plejadę polskich gwiazd, między innymi Izabelę Dąbrowską i Rafała Rutkowskiego. O tym, jak pracowało im się na planie komedii, aktorzy opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

Rafał Rutkowski przyznał, że uwielbia pracować z Tomaszem Koneckim.

Pracuje się z nim fajnie, bo on wprowadza taką przyjacielską atmosferę na planie. nie ma terroru. On jest kolegą, czasami plastrem miodu. Dlatego jego filmy osiągają takie sukcesy i podobają się widzom.

Rafał Rutkowski i Izabela Dąbrowska to aktorzy,  którzy kojarzą się widzom z komedią. Jednak jak oboje przyznali, komedia jest trudnym dla aktorów gatunkiem.

To już jest klasyczne określenie, że jak wesoło na planie, to na ekranie niekoniecznie.

-dodała Izabela Dąbrowska.

By widz się śmiał, to my z Izą musimy wykonać naprawdę ciężką robotę. Ja nie pamiętam, żebyśmy sobie tak z Izką dowcipkowali. Raczej jesteśmy skupieni, żeby potem było śmiesznie.

-zaznaczył Robert.

>>> Zobacz też: Joanna Liszowska to mistrzyni w filmie "Całe szczęście"! Co mówi o swojej roli?

Film w reżyserii Tomasza Koneckiego wszedł do kin 8 marca, w Dzień Kobiet. W rolach głównych polskiej komedii romantycznej występują Roma Gąsiorowska oraz Piotr Adamczyk. Za scenariusz odpowiedzialni są Marcin Baczyński oraz Mariusz Kuczewski.

Zobacz także:

„Całe szczęście” Mariety Żukowskiej i Jacka Borusińskiego.

Margaret została aktorką w filmie "Całe szczęście".

"Całe szczęście". Adamczyk czarną owcą w orkiestrze Sapryka.

"Całe szczęście" - nowy film twórców hitu "Listy do M".


Co sądzisz o tym artykule?
1
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0