Styl Życia

Czy wiesz, jaki masz rozmiar stopy? Możesz to sprawdzić na stoku w Karpaczu

Styl Życia

Czy wiesz, jaki masz rozmiar stopy? Możesz to sprawdzić na stoku w Karpaczu

Zimą istotna jest nie tylko czapka, szalik czy rękawiczki, ważne, aby było nam ciepło w stopy. Wygodne i dopasowane do warunków pogodowych obuwie to podstawa naszego zdrowia. Jak dobrać odpowiedni rozmiar butów? Okazuje się, że istnieją już skanery do stóp – można z nich skorzystać na stoku w Karpaczu w strefie eobuwie. 

Jak dobrać rozmiar buta do stopy?

Najlepiej wybrać się na stok do Karpacza. Tam, w miasteczku TVN Projektu zima zostały oddane do dyspozycji skanery do stóp. Warto z nich skorzystać, aby dowiedzieć się, jaki rozmiar obuwia powinniśmy kupować. Okazuje się, że jest niewielki procent ludzi na świecie, którzy maja dwie stopy takie same. Warto się dowiedzieć, jak bardzo się różnią, aby dopasować odpowiednio obuwie.

Klaudia Halejcio o modzie na stoku

Bartek Jędrzejak spotkał się Klaudią Halejcio w strefie Projektu zima. Aktorka opowiedziała o tym, jaka moda panuje na stoku. Przyznała, że w przypadku sportów zimowych najważniejsze jest, aby ubranie było wygodne i ciepłe i świetnie, jeśli jest do tego modne.

Wczoraj założyłam narty, wybrałam się na stok i muszę powiedzieć, że jesteśmy bardzo dobrze ubrani. Królują neony, kolory, metaliczny błysk

- opowiadała Klaudia Halejcio. 

Zakupy przez internet – oszczędność czasu

Klaudia Halejcio przyznała, że uwielbia zakupy w sieci głównie ze względu na oszczędność czasu. Zdradziła też swój sposób na to, jak wybrać ubranie czy buty przez Internet. Przyznała, że w sklepach internetowych korzysta z podpowiedzi stylizacyjnych, czyli wie co z czym może połączyć. Używa nowoczesnych rozwiązań takich, jak w strefie eobuwia w Karpaczu. 

Tutaj mamy system esize.me, czyli zmierzymy sobie stopę i system pozwoli nam dobrać perfekcyjnie buty, czyli zaoszczędzimy czas, bo już mamy wybrane, wyselekcjonowane modele, które będą idealnie dopasowane dla naszej stopy

Zobacz też: 

Projekt Zima. Dowiedz się, jakie atrakcje oferuje Dolny Śląsk

Projekt Zima w Zieleńcu. Z kim widzimy się na stoku? Jest już Anna Dereszowska!

Projekt Zima. Dowiedz się, jakie fantastyczne atrakcje oferuje Czarna Góra 


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
92
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0