Gorące tematy

Córka Lecha Wałęsy, Magda wyszła za mąż. Pan młody to teraz także Lech Wałęsa

Gorące tematy

Córka Lecha Wałęsy, Magda wyszła za mąż. Pan młody to teraz także Lech Wałęsa

Dwa tygodnie temu Magda Wałęsa wyszła za mąż za Lecha Kazimierczaka. Młoda para podzieliła się swoimi przeżyciami z uroczystości tylko z Dzień Dobry TVN. Rozmawiała z nimi nasza reporterka Katarzyna Jaroszyńska.

Pod koniec sierpnia tego roku Magda Wałęsa - najstarsza córka Lecha Wałęsy wzięła ślub kościelny z Lechem Kazimierczakiem, radnym Gdańska. Uroczystość odbyła się w Bazylice Mariackiej w Gdańsku. Zdjęcia z tego wydarzenia obiegły wszystkie portale plotkarskie.

>>> Zobacz także:

Zmiana nazwiska na Wałęsa

Para postanowiła postąpić w sposób niekonwencjonalny i to nie Magda przyjęła nazwisko męża, tylko on jej. Dzięki temu Lech Kazimierczak został Lechem Wałęsą.

Taka propozycja przyszła od Magdy. Zaszokowała mnie oczywiście, bo to wydawało mi się takie nawet absurdalne. Po chwili, kiedy minęło zaskoczenie, to stwierdziłem, że to piękna propozycja. Poczułem się zaszczycony.

- powiedział mąż Magdy.

A jak zareagował na ten pomysł ojciec panny młodej?

Zapytał tylko: <<A jesteś pewna?>>.

- zdradziła Magda.

Przyjęcie nazwiska Wałęsa przez pana młodego wywołało kontrowersje. Wiele osób zarzuciło mężczyźnie, że zrobił to tylko po to, aby łatwiej mu było wejść do wielkiej polityki.

Przyjąłem nazwisko żony z miłości do niej, a nie dla PR-u.

- skomentował.

Ciąża Magdy Wałęsy

Hejterzy nie oszczędzili też Magdy, której zarzucano, że jest katoliczką, do tego katechetką, a przystępuje do ślubu kościelnego w widocznej ciąży.

To dla mnie też nie było takie oczywiste, że pójdę do ołtarza z brzuchem, ale tak postanowiliśmy. Kościół też nauczał o przebaczeniu, o miłosierdziu.

- powiedziała.

Obecnie Magda Wałęsa jest w 18. tygodniu ciąży. Para już wie, że na świat przyjdzie syn.

Gratulujemy!

Co sądzisz o tym artykule?
64
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
17.09.2019
Lama
Super para! Wszystkiego najlepszego!!!!
13.09.2019
Mimi
Mega super ludzie! WraŻliwi
i szczęśliwi