Gwiazdy

Paweł Grigoruk. Kim jest nowy mieszkaniec domu Wielkiego Brata?

Gwiazdy

Paweł Grigoruk. Kim jest nowy mieszkaniec domu Wielkiego Brata?

Do domu "Big Brothera" dołączył nowy uczestnik. To już kolejna osoba, która przychodzi do programu w trakcie jego trwania. Kim jest i jakie zmiany wniesie? Pawła Grigoruka gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: Artur Boruc nie może się już doczekać dziecka! Odlicza dni, godziny, minuty... >>>

Niedzielny odcinek "Big Brothera" przyniósł kolejne wielkie zaskoczenie: do programu dołącza Paweł Grigoruk, chłopak Justyny Żak! Do domu Wielkiego Brata wejdzie lada dzień!

Czy nie obawia się reakcji Justyny?

Myślę, że będzie szczęśliwa. Idę tam by być przy Justynie i ją wspierać przede wszystkim. Na pewno będzie ten moment, kiedy ona będzie myślała, że jestem tylko gościem, nie wiem jak to odbierze, kiedy się dowie, że będę kimś więcej niż tylko gościem. Jej mózg eksploduje. Wejście do Domu Wielkiego Brata traktuję w kategoriach "skakania za kimś z miłości w ogień".

-zdradził Paweł w studiu Dzień Dobry TVN.

Zobacz też: Paweł Grigoruk wejdzie do domu Wielkiego Brata. Źródło: Dzień Dobry TVN

Kim jest Paweł Grigoruk?

34-letni Paweł Grigoruk, to białostocki youtuber, znany w internecie jako pa_na_to.  O Pawle zrobiło się głośno w minionym tygodniu tuż po tym, jak nie wysłał swojej ukochanej życzeń wielkanocnych. Pojawiły się nawet głosy, że to oznaka kłopotów w ich związku. Dla Justyny były to ciężkie chwile. Dopiero teraz mężczyzna wytłumaczył całą sytuację:

Prawda jest taka, że nagrałem te życzenia, ale nie wysłałem ich wam, bo bałem się, że mogą bardziej zaszkodzić Justynie, niż zrobić jej przyjemność. Serce mi pękało, to był bardzo trudny moment, ale to wszystko jest już nieważne, bo lada moment się z nią zobaczę.

– wyjaśnił dziś podczas programu na żywo "Big Brother Arena".

Paweł nie jest pierwszą nową twarzą w programie. Stewardesa Andżelika i barman Kuba weszli do domu "Wielkiego Brata" 14 kwietniaNowa uczestniczka Big Brothera pojawiła się w Domu Wielkiego Brata także we wtorek 2 kwietnia. To 27-letnia Magda Zając, rolniczka

Nowi uczestnicy dołączyli po tym jak kilka osób opuściło program z różnych nieprzewidzianych przyczyn. Na samym początku decyzję o odejściu podjął Daniel Barłóg. Mężczyzna wyznał, że dusi się w domu Wielkiego Brata. Niedługo potem na odejście zdecydowała się Marlena Klimczyk. Powodem była ogromna tęsknota za trójką dzieci. Nie odnalazła się też wśród uczestników. Z kolei Maciej Borowicz został karnie usunięty za złamanie regulaminu programu.

Dziś dom opuścił, w wyniku głosowania widzów, Łukasz Darłak. Wchodząc powiedział, że chce przeżyć eksperyment psychologiczny. Opuszczając dom, przyznał, że takiego doświadczenia nie da się zaplanować.

 Jak ocenia swój pobyt w domu Wielkiego Brata?

Łukasz Darłak:

Koledzy się ze mnie śmiali. To wszystko było podszyte homofobią. Starałem się z tym uporać, później to ignorować.

Dorota Wellman spytała Łukasza, czy któreś z jego zachowań w domu Wielkiego Brata było grą.

Łukasz Darłak:

Nic nie było grą. Wszystko było w stu procentach autentyczne. Wszystko było absolutnie szczere. Gdy mieszka się w domu Wielkiego Brata, 24 godziny na dobę z tymi samymi ludźmi, to te emocje są tak silne, że może one wyglądały na ośmieszające, ale one były zwyczajnie szczere. Gdybym ich nie wyraził, gdybym je stłamsił, to nie byłbym sobą. Myślę, że wtedy bym się ośmieszył bardziej!

Czego zdaniem Bartka Jędrzejaka zabraknie w Big Brotherze, po odejściu z programu Łukasza?

Myślę, że przede wszystkim zabraknie emocji, bo Łukasz to jest fajny chłopak. Przykro mi było, gdy wychodził z domu Wielkiego Brata. Był postacią barwką, kolorową.Bardzo wierzę w to, że to była decyzja widzów, ale nie chcę wierzyć w to, że tak jak powiedział Łukasz, tylko dlatego, że jest gejem.

Kolejny pełen emocji tydzień mieszkańcy domu Wielkiego Brata mają już za sobą. W programie pojawiły się pierwsze wątki romantyczne: związek Igora i Andżeliki wywołuje wiele komentarzy. Sami uczestnicy, zapytani o tę sprawę przez Wielkiego Brata, twierdzą, że nie łączy ich romantyczna relacja - po prostu są kumplami.

Życie w domu toczy się jednak dalej zwykłym trybem, a efektem tego są dzisiejsze nominacje dla: Kasi, Andżeliki, Kuby i Justyny. Mieszkańcy nie mogli nominować Magdy Zając, która miała w tym tygodniu immunitet.

Głosować na to, kto za tydzień opuści dom Wielkiego Brata można oddając głos online lub za pomocą SMS-a.

Co sądzisz o tym artykule?
94
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
4
29.04.2019
gred
łukasz trzymaj się proszę o powrót tego chłopaka
29.04.2019
rrere
justyna jest super dużo się od niej uczę patrząc na jej zachowanie kultura i ładna mowa i jedzonko poproszę o przepisy zazdroszczę i od łukasza też
29.04.2019
pop
łukasz był najfajniejszy szkoda że odszedł
28.04.2019
Kasiaje15
Bezsens
Rozwiń wszystkie komentarzy