Newsy

Apple Card - co to jest? Kiedy premiera karty w Polsce?

Newsy

Apple Card - co to jest? Kiedy premiera karty w Polsce?

Apple wchodzi na rynek usług finansowych i wprowadza swoją kartę kredytową - Apple Card. Użytkownicy karty będą beneficjentami specjalnego programu lojalnościowego, dzięki któremu część pieniędzy, wydawanych za jej pośrednictwem będzie wracało na konto. Karta ma również kilka ograniczeń - nie można używać jej w celach hazardowych, kupować kryptowalut, ani wypłacać gotówki.

Program lojalnościowy - zwrot pieniędzy

Zobacz też: Jak i gdzie założyć sklep internetowy? Zasady, wskazówki >>> 

Podczas zakupów dokonywanych przy użyciu Apple Card 2 procent wydanych pieniędzy automatycznie wraca na konto. Z informacji podanych przez Apple wynika, że pieniądze te będą księgowane natychmiast na koncie posiadacza karty.

Karta bez opłat

Apple Card nie ma opłaty rocznej, opłat za transakcje międzynarodowe, opłaty za przekroczenie limitu, ani dodatkowej opłaty za opóźnioną płatność.

Zobacz też:  Prezydent podpisał nowelizację ustawy o wsparciu dla kredytobiorców - nawet 2000 zł przez 36 miesięcy >>> 

Bez hazardu i kryptowalut

Za pomocą Apple Card nie będzie można kupować kryptowalut, ani wykorzystywać jej w grach hazardowych. Nie będzie też możliwa wypłata gotówki.

Apple Card - kiedy w Polsce?

W tej chwili Apple testuje swoją kartę na rynku amerykańskim. Nie podano informacji o aktywowaniu usługi na innych rynkach, jednak znak towarowy Apple Card jest zarejestrowany w naszym kraju. Jeżeli usługa zostanie dobrze przyjęta przez klientów w USA Apple z pewnością rozszerzy ją na inne kraje.

Zobacz też: Koszt porady prawnej. Zasady wyceny usług kancelarii prawnych >>> 

Co sądzisz o tym artykule?
84
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0