Gwiazdy

Ola Domańska chwali się swoimi niedoskonałościami na Instagramie! "Ciało bogini za nic się nie wini"

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Gwiazdy

Ola Domańska chwali się swoimi niedoskonałościami na Instagramie! "Ciało bogini za nic się nie wini"

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Koniec z pokazywaniem wyidealizowanych ciał na Instagramie! Ola Domańska, która zapoczątkowała akcję "Ciało bogini za nic się nie wini", pokazała na Instagramie nowe zdjęcia, na których pokazuje bez skrępowania swój brzuszek - nieidealny brzuszek! Fałdki? To normalne, nie ma się czego wstydzić! Sami zobaczcie!

Zobacz też: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch tydzień po porodzie. "Próbowałam wciągnąć, ale się nie daje"


Akcja "Ciało bogini za nic się nie wini" to protest przeciw kultowi pięknego ciała. Kobietom wytyka się ich niedoskonałości. Aleksandra Domańska wbrew panującym trendom wymyśliła tę akcję, która ma na celu zaakceptowanie własnego ciała takim, jakie ono jest, to nurt "body positive".

Wymyśliłam hushtag i akcję, która ma zachęcać dziewczyny do tego, by się kochały i siebie akceptowały. Żeby się niczym nie przejmowały. Życie jest za krótkie. Trzeba się nim cieszyć - mówiła o akcji Domańska w studiu Dzień Dobry TVN.

Domańska sama z dumą pokazuje swoje ciało - nawet jeśli według obecnych Instagramowych standardów nie jest idealne. Aleksandra wrzuciła na Instagram zdjęcia, na których widać jej brzuszek - nie jest perfekcyjny, ma małe fałdki - jest naturalny i piękny!


W akcji wzięło udział już wiele innych gwiazd, m.in. Ola Żebrowska, Agnieszka Sienkiewicz, Karolina Malinowska czy Elżbieta Romanowska.


My jesteśmy zachwyceni akcją Aleksandry Domańskiej. A wam jak się podoba jej akcja "Ciało bogini za nic się nie wini"?


Więcej: Ola Żebrowska pokazała rozstępy! "Ciało bogini za nic się nie wini"

Aleksandra Domańska

Fot. Instagram / Aleksandra DomańskaAleksandra Domańska

Fot. Instagram / Aleksandra Domańska

Zobacz film: Ciało bogini za nic się nie wini, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
96
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
19.08.2019
Karooo
daje plusika za taka akcje :) body positive - super! ciesze sie, ze obejrze ja w polskiej wersji komedii dobrze sie klamie w milym towarzystwie :)
14.08.2019
Magda
Dobrze , ze takich akcji jest coraz wiecej. Ogromne brawa dla Niej, bo jako osoba publiczna naraza sie tym na hate. A mimo to pokazuje, cialo bez filtrow, czy odpowiedniego ustawienia:) Widac, ze sodowka nie uderzyla do glowy. Ma dystans do srodowiska, w ktorym jako aktorka przebywa. Z reszta filmy w jakich wystepuje, sa przez nia przemyslane. Nie bierze byle czego.
14.08.2019
Sympatique
Brawo! Taki przykład to ja rozumiem. Poza tym Domańska jest utalentowaną aktorką, nie bez powodu dostała rolę w polskiej wersji "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie". Więcej takich ludzi w mediach poproszę!