Sport i fitness

Skoki narciarskie w Willingen, czyli ostatnie zawody przed igrzyskami już w ten weekend

Sport i fitness

Autor:
Sabina
Zięba
Źródło:
TVN

Już w piątek 28 stycznia rozpocznie się Puchar Świata w Willingen, który będzie transmitowany na żywo w TVN, Eurosporcie 1 oraz Playerze. Do rywalizacji staną Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek i Stefan Hula.

Puchar Świata w Willingen

Najlepsi polscy skoczkowie wracają do rywalizacji w Pucharze Świata. W Willingen ponownie zobaczymy na skoczni Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Pawła Wąska i Stefana Hulę. Z kadry szykowanej do występu na igrzyskach zabraknie jedynie Piotra Żyły. W Willingen rozegrane zostaną zarówno konkursy mężczyzn, jak i kobiet, a także konkurs mieszany. W rywalizacji kobiet wystąpią Kinga Rajda i Nicole Konderla. Będą to ostatnie zawody przed Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie, które rozpoczną się 4 lutego w Pekinie (dostępne będą na kanałach Eurosportu oraz w Playerze).

Skoki narciarskie na antenie TVN

 Historia Turnieju Czterech Skoczni
Historia Turnieju Czterech Skoczni Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Transmisja skoków narciarskich

Oba konkursy - mężczyzn i konkurs mieszany - skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut. Podczas piątkowych kwalifikacji widzowie usłyszą Marka Rudzińskiego i Jakuba Pieczatowskiego, a w niedzielę Igora Błachuta i Jakuba Pieczatowskiego. Niedzielny konkurs kobiet skomentuje Maciej Skomarowski. Towarzyszące transmisjom studia w TVN poprowadzą Sebastian Szczęsny i Damian Michałowski, z kolei w Eurosporcie zrobi to Michał Korościel.

TVN, Eurosport 1 i Player pokażą na żywo piątkowy konkurs mieszany, a także oba konkursy indywidualne mężczyzn zaplanowane na sobotę i niedzielę. Piątkowe kwalifikacje mężczyzn transmitowane będą w Eurosporcie 1 i Playerze, a niedzielne kwalifikacje mężczyzn oraz konkurs kobiet dostępne będą na żywo wyłącznie w Playerze.

Plan transmisji:

Piątek, 16:00, Willingen, konkurs mieszany, TVN, Eurosport 1, Player Piątek, 18:30, Willingen, kwalifikacje mężczyzn, Eurosport 1, Player Sobota, 16:00, konkurs indywidualny mężczyzn, TVN, Eurosport 1, Player Niedziela, 9:50, konkurs indywidualny kobiet, Player Niedziela, 13:25, kwalifikacje mężczyzn, Player Niedziela, 15:15, konkurs indywidualny mężczyzn, TVN, Eurosport 1, Player

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: technotr/Getty Images

Pozostałe wiadomości