scena DDTVN

  scena DDTVN

  Kasia Stankiewicz po kilku latach milczenia wraca na muzyczną scenę z nowym albumem, a fani jej muzycznego talentu mogą ją usłyszeć podczas koncertów. Dziennikarka Gabi Drzewiecka spotkała się z Kasią Stankiewicz podczas jednego z warszawskich koncertów. Dlaczego fani musieli tak długo czekać na powrót Kasi? Jak Kasia Stankiewicz przygotowuje się do koncertu? Czy denerwuje się przed występem?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, na żywo, Natalia Przybysz z piosenką "Nazywam się niebo", pochodzącą z nowej płyty "Prąd", która od dziś jest już w sprzedaży. Zobaczcie telewizyjną premierę tej piosenki! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mahan Moin z utworem "Azizami". Piosenka zawiera elementy skandynawskiego popu i melodię rodem z krajów perskich. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Mafia z utworem "To wolny kraj”. To trzeci singiel z jubileuszowego albumu: "Ten świat nie jest zły”. Piosenka porusza temat emigracji młodych Polaków. Podoba Wam się?

  W marcu 2014 roku ukazał się solowy album Janusza Panasewicza: „Fotografie”. Na scenie Dzień Dobry TVN artysta przedstawił drugi singiel z tej płyty: „Autostradą…”. Podoba się Wam?

  O pięknych i o trudnych momentach w życiu, o macierzyństwie, o miłości oraz o najnowszym filmie p.t. " Zapnijcie pasy" , w którym aktorka gra kobietę zmagającą się z chorobą nowotworową, z Kasią Smutniak, rozmawiała Magdalena Mołek.

  Zapowiada się piękny dzień... za oknem słońce, a na naszej scenie utalentowany Wojciech Ezzat z piosenką "Horyzont marzeń". Posłuchajcie i oceńcie tej nostalgicznej piosenki!

  Tylko u nas: premiera telewizyjna singla "Kawa", promującego debiutancką płytę Mai Hyży, finalistki programu "X-Factor". Podoba się Wam piosenka, którą Maja Hyży zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Dr Miso z piosenką POGO. Jak Wam się podoba ta nowa muzyczna odsłona aktora, reżysera i scenarzysty Arkadiusza Jakubika? Jaką muzykę lubi Arkadiusz Jakubik? Dlaczego podkoszulki zastąpili garniturami?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół The Hmmms wykonał utwór "Zremixuję się (Lisi rmx)". Podoba Wam się? Lubicie takie brzmienie?

  Ich najnowszy album "Dla idei" to 11 mocno rockowych utworów z jeszcze mocniejszymi tekstami. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Carrion z piosenką "Mowa cieni". Podoba się Wam?

  Finaliści X-Factor i You Can Dance stworzyli wraz z młodzieżą spektakl „Bagno”. Inspiracją było „Jezioro łabędzie” Piotra Czajkowskiego. Na scenie Dzień Dobry TVN młodzież z Teatru Muzyczny Luk-Sfera wykonała fragment spektaklu. Sebastian Chmiel, wokalista, finalista programu X-Factor, z zespołu Avocado, oraz Martyna Andrzejczak, tancerka, finalistka programu You Can Dance, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli o swoim wyjątkowym projekcie.

  Patryk Kumór to niekwestionowany idol polskich nastolatków. Dziewczyny na jego widok piszczą, a chłopcy prężą do nich torsy:). Na scenie Dzień Dobry TVN Patryk wykonał utwór Mary Jane. Podoba się Wam?

  Muzyczny dynamit i niezwykle utalentowany zespól z Łodzi. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Little White Lies z piosenką „Mad Mind”!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Mela Koteluk, wspólnie z Anią Ołdak, zaśpiewały piosenkę "Melodia Ulotna". Przepiękna, nostalgiczna piosenka na harfę, wiolonczelę i bębenek oraz... na dwie wokalistki :) Posłuchajcie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Volare wykonał cover utworu "You're My Heart, You're My Soul" zespołu Modern Talking "YO MA HA". Aranżacja niezwykła. Radzimy posłuchać:)

  Rafał powraca z nową płytą „Mój Czas”. Premiera odbyła 30 września. Pierwszym zwiastunem albumu był utwór "Magiczne Słowa" - cover przeboju grupy ZIYO. Teraz artysta prezentuje drugi singiel - „Linia czasu”. Na scenie Dzień Dobry TVN – premiera telewizyjna utworu.

  Skubas to pochodzący z Lublina piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował utwór "Nie mam dla ciebie miłości", który pochodzi z jego drugiej płyty "Brzask".