scena DDTVN

  scena DDTVN

  Do tej pory Octavia była kojarzona ze środowiskiem jazzowym. Jakiś czas temu zdecydowała się stworzyć swój własny styl muzyczny - future pop. Możemy go posłuchać w nowym singlu wokalistki "Plus Minus Infnity".

  "Boski plan" to refleksyjna ballada pochodząca ze studyjnego albumu Stachursky'ego, wydanego w 2012 roku. Artysta zaprezentował piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

  Slim Motion istnieje od 2009 roku. W muzyce zespołu słychać zarówno instrumenty akustyczne, jak i brzmienia elektroniczne. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa zagrała utwór "On Repeat".

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Delfina", wystąpił zespół Bownik. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę!

  Lorein to polski zespół muzyczny grający indie rock. W lutym tego roku pojawiła się w sprzedaży płyta grupy zatytułowana Złamania. Fundusze na jej produkcję zostały zebrane metodą crowdfundingu. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół wykonał utwór pochodzący ze wspomnianego albumu - Fale.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Cyrk", wystąpiła Bovska. Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Utwór "You can leave your hat on" to jeden z przebojów śpiewanych przez Joe Cockera. Na scenie Dzień Dobry TVN piosenkę tę zaśpiewał Jacek Kawalec. Jak Wam się podoba ta wersja?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Audiofeels zaprezentował utwór zespołu Kings of Leon - "Sex On Fire". Piosenkę w wykonaniu polskiej grupy będzie można usłyszeć podczas koncertu „The Best Of Rock in Symphony”.

  Elena jest znaną w całej Europie wokalistką. W Polsce jest sławna między innymi za sprawą piosenki Mamma Mia (He's Italiano). Przyjechała do Dzień Dobry TVN, aby na naszej scenie zaprezentować swój nowy utwór Body Song.

  W Dzień Dobry TVN Ewelina Lisowska mówiła o platynowej płycie i boksie. Co na jej ostatnim albumie robi Czesław Mozil? Jak spędziła Dzień Kobiet?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Body", wystąpiła Melika. Posłuchajcie i oceńcie ją!

  "Mroczna dawka posępnej elektroniki" - tak o muzyce zespołu Das Moon mówi prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Posłuchajcie piosenki "Gone" i hipnotyzującego głosu Daisy K. Podoba się Wam to brzmienie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Carmell. Pod tym pseudonimem kryje się Małgorzata Bernatowicz, wokalistka, autorka tekstów i muzyki oraz córka aktorki Ewy Kasprzyk. Podoba się Wam piosenka "Faces", która jest propozycją na krajowe eliminacje do Eurowizji 2017?

  Na pewno znacie tę popularną piosenkę, ale nie w takim wykonaniu. Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Un angelo", wystąpił Patrizio Buanne. Która wersja przeboju podoba się Wam bardziej - ta śpiewana przez Robbie'go Williamsa czy przez Patrizio Buanne?

  "Jak dzikie palmy smaga wiatr, tak na mnie działasz Ty". Na scenie Dzień Dobry TVN - Swirnalis w utworze - "Dzikie palmy". Posłuchajcie!

  Piosenka "Flashlight" - to propozycja wokalistki Kasi Moś do konkursu polskich preselekcji Eurowizja 2017. Kasia Moś zaśpiewała ją dziś w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta piosenka? Będzie muzycznym hitem?

  To nie przywidzenie. To siostry bliźniaczki, Ewa i Kasia Goławskie, które wystąpiły na scenie Dzień Dobry TVN. Towarzyszył im instrumentalista i kompozytor Paweł Steczkowski. Bliźniaczki zaśpiewały piosenkę "New day for you". Pamiętacie je z programu "X Factor"?

  Zespół Red Lips przygotowuje się do pierwszego koncertu promującego nową płytę „Zmiana planu”. W Dzień Dobry TVN wokalistka grupy Joanna Lazer powiedziała, gdzie odbędzie się ten koncert, dlaczego przestała śpiewać disco polo i jakiego artystę lubi słuchać.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół Kroki. Zagrali piosenkę "PS Freedom". Podoba się Wam?

  Ivs Alter uczyła się śpiewu w Nowym Jorku ze znanym nauczycielem Justin’em Stone’m, odpowiedzialnym za przygotowywanie uczestników do amerykańskiego X factor. Piosenki, które do tej pory nagrała wokalistka były bardzo dobrze przyjmowane. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała swój najnowszy utwór „Like a Miracle”.

  Karnawał w Rio de Janeiro zaczyna się dopiero za miesiąc, ale my świętujemy już dziś. Na scenie Dzień Dobry TVN kolorowe, seksowne tancerki i... gorąca atmosfera! Umiecie tańczyć sambę? Tych ruchów chyba nie powtórzycie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN, prosto z Radomia, zespół Pod Sufitem Dżungla. Jak myślicie, skąd zespół młodych i zdolnych muzyków zaczerpnął swoją nazwę? Czy zgadzacie się z Marcinem Prokopem, że "wszystko, co najlepsze pochodzi z Radomia"?