scena DDTVN

  scena DDTVN

  „Drugi raz” to druga solowa, a zarazem szósta, płyta w dotychczasowej muzycznej karierze Kasi Wilk. Co tym razem przygotowała dla swoich fanów? Zobaczcie i oceńcie jej występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  Skromny człowiek z wielkim talentem. Były sprzedawca komórek, który podbił serca Brytyjczyków wygrywając „Britain’s Got Talent” 17 czerwca 2007. Przyjechał do Polski, żeby gościnnie wystąpić na gali „Zwykły bohater”. Na scenie Dzień dobry TVN wykonał utwór „Parla Piu Piano”. Jak Wam się podoba?

  Są niezwykle utalentowani, o czym mogliśmy się przekonać podczas ich występów w czwartej edycji programu „Mam Talent”. Choć nie wygrali nagrody głównej, z pewnością zrobią karierę. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound’n Grace. Przekonajcie się, na co ich stać!

  3 grudnia 2011 roku ukaże się drugi, długo oczekiwany, solowy album Alicji Janosz pt. „Vintage”. Artystka zapowiada odmienną stylistykę muzyczną od albumu z 2002 roku. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała jeden utwór ze swojej nowej płyty. Czy podoba się Wam?

  Reedycja płyty „Patrycja Markowska” to już piąty album w dorobku artystycznym wokalistki. Krążek zawiera pięć nowych utworów. Na scenie Dzień Dobry TVN Patrycja wykonała utwór „Tylko mnie nie strasz” , a w kawiarence, na czacie odpowiedziała na pytania internautów.

  Niedługo premiera nowej płyty formacji AudioFeels. Dwupłytowe wydanie będzie zawierało covery oraz autorskie utwory zespołu. W studiu Dzień Dobry TVN AudioFeels wykonali utwór „You came close”, a fani zespołu mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami w kawiarence TVN Cafe.

  Kuba Badach, Grzegorz Jabłoński, Marcin „Mały” Górny, Piotr Żaczek, Przemysław Maciołek oraz Robert Luty, czyli formacja Poluzjanci. Jak wysoko się wznieśli na scenie Dzień Dobry TVN?

  Na scenie Dzień Dobry wystąpiła Iza Lach z zespołem w składzie: Adam Lewartowski oraz Andrzej Sieczkowski. Wykonali utwór pod tytułem „Chociaż raz”. Piosenka pochodzi z najnowszego albumu wokalistki pt. „Krzyk”. Materiał na krążku jest w całości autorskim dziełem materiałem Izy. Sądzicie, że utwór może stać się hitem?

  Inspiruje ich wszystko, co ich otacza, każdy dźwięk i hałas. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół "MistChill" w utworze ”Penance”

  Nowy album Sylwii Grzeszczak niedługo trafi na sklepowe półki. Już teraz wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN i zaprezentowała swój najnowszy przebój "Sen o przyszłości".

  Na scenie Dzień Dobry wystąpiła Kasia Pietras z zespołem "Cate Likes Candy". Wykonali utwór „Alone”. Lubicie takie brzmienie?

  Młodzi, zdolni i dynamiczni. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrał zespół Redlips utwór "Tarantino". Co sądzicie o ich brzmieniu?

  Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN na zakończenie programu wystąpiła Małgorzata Ostrowska z utworem "Szpilki. Taką mnie chcesz". Jak Wam się podoba ta piosenka?