scena DDTVN

  scena DDTVN

  Magda Bereda jest wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. 24-latka swoją działalność rozpoczęła w sieci i nie ukrywa, że spełniła swoje marzenia. Niebawem wyda pamiętnik, w którym nie zabraknie bardzo osobistych wyznań. Za kilka dni ukaże się także jej płyta. Pochodzący z albumu utwór "Całe szczęście" artystka wykonała na naszej scenie.

  Spokojne, kołyszące dźwięki zabrzmiały na naszej scenie na dachu. Charakterystycznym, nieco zachrypniętym głosem utwór "Po prostu" wykonał Sosnowski. Rozparci na leżakach towarzyszyli mu dwaj gitarzyści. Posłuchajcie piosenki i dajcie się unieść łagodnemu bluesowi.

  "Czesław Mozil i Grajkowie Przyszłości" to nowy projekt muzyka, w którym dzieci z całej Polski akompaniują mu podczas wykonywania piosenek. Z tej współpracy powstała płyta zatytułowana "Kiedyś to były święta". Czesława zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o szczegóły projektu i jego cel. Naszymi gośćmi były też: nauczycielka Państwowego Zespołu Szkół Muzycznych w Bydgoszczy Katarzyna Nowaczewska-Menthey, Małgosia Manthey, Michalina Golz i Tosia Robaszkiewicz.

  Luigi Pagano to neapolitańskiego muzyk, który grał między innymi z Paulem McCartneyem. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał jeden z największych włoskich hitów - "Volare".

  Nick Sinckler urodził się w Nowym Jorku, ale to Polskę nazywa swoim domem. Tu spełnia się zawodowo jako muzyk i wokalista. Najpierw występował w chórkach takich artystek, jak Natalia Kukulska i Kayah, a teraz planuje podbić muzyczny rynek jako solista. Czy śpiewanie w języku polskim jest dla niego wyjątkowo trudne? Nick znalazł też w Polsce swoją miłość. Kim jest jego mąż? Gdzie wzięli ślub? Z wokalistą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła grupa Xxanaxx. Zespół zaprezentował naszym widzom swój najnowszy singiel zatytułowany "Na chwilę".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiły: basistka Joanna Dudkowska i wiolonczelistka Agnieszka Kowalczyk-Kova. Artystki i towarzyszący im muzycy wykonali jeden z przebojów Michaela Jacksona - "Smooth Criminal".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia - Smolasty (Norbert Smoliński). Wokalista wykonał u nas utwór "Fake Love".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Margaret. Wokalistka wykonała swój najnowszy singiel zatytułowany "Lollipop".

  Zespół Girls on Fire tworzą Joanna Cholewa, Marta Dzwonkowska i Monika Wiśniowska-Basel. Na scenie Dzień Dobry TVN trio wykonało utwór "Siła kobiet", który przez wielu uznany został za skandaliczny.