scena DDTVN

  scena DDTVN

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Blue Cafe. Grupa wykonała utwór "Reflection", który pochodzi z albumu "Double Soul".

  Wczoraj ukazała się płyta Magdy Steczkowskiej zatytułowana "Serialove". Album zawiera nowe wersje piosenek z najpopularniejszych polskich seriali. Wśród nich jest walc z Nocy i dni. I właśnie ten utwór wokalistka zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN.

  Mamy dla Was muzyczny deser, który wprowadzi Was w dobry nastrój na cały dzień! Na dachu studia Dzień Dobry TVN wystąpił amerykański piosenkarz Jimmie Wilson. Posłuchajcie piosenki "Taxi Ride". Podoba się Wam?

  Żegnamy wakacje gorącymi brazylijskimi rytmami :) Na dobry początek dnia na naszym dachu zagrał i zaśpiewał Amilcar Batista Cruz. Jak Wam się podoba jego "Sambalada"?

  Teledysk do piosenki "Świat jest nasz" Honoraty Skarbek powstał podczas jej wakacji na Seszelach. Honorata tę piosenkę, pochodzącą z najnowszej płyty, zaśpiewała na naszej scenie. Zdradziła nam również swój przepis na idealne wakacje. Posłuchajcie!

  W sobotę krakowskie studio Dzień Dobry Wakacje odwiedzą dwie gwiazdy muzyki: Patrycja Markowska i Renata Przemyk. Najpierw na naszej scenie wystąpi Renata Przemyk, a później - z nową piosenką - Patrycja Markowska. Bądźcie z nami w sobotę od 8:30!

  Na scenie Dzień Dobry TVN Lanberry zaprezentowała nam swój najnowszy singiel. Utwór nosi tytuł "Nieznajomy" i jest w rytmie funky.

  Najnowszy singiel Krzysztofa Kiljańskiego nosi tytuł "Więcej". Artysta zaprezentował tę piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

  Dwa lata po wydaniu płyty Bang! Reni Jusis powraca z nowymi singlem będącym zapowiedzią kolejnego albumu. Piosenka nosi tytuł "Tyyyle miłości". Wokalistka wykonała ją na dachu Dzień Dobry TVN.

  "Szukaj w snach" - taki tytuł nosi wspólna płyta Natalii Kukulskiej i Marka Napiórkowskiego. Muzycy zamieścili na niej zestaw kołysanek dla dzieci i dorosłych. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali jedną z nich - "Zaśnij grzecznie".

  Zespół V2 gra energetycznie, melodyjnie i nowocześnie. Mogliśmy się o tym przekonać, kiedy na dachu Dzień Dobry TVN grupa zaprezentowała utwór zatytułowany "Sputniki".

  W tym tygodniu Cleo i Mesajah wypuścili klip do piosenki Eva. Gdzie był kręcony? Teledysk wywołał sporo kontrowersji, ponieważ w niektórych scenach fragmenty ciała artystki są zakryte pikselami, co sugeruje, że jest ona naga. Jak Cleo reaguje na niepochlebne komentarze?

  Posłuchajcie Gracjana Kalandyka i piosenki "Dwa Słowa", którą wykonał w Dzień Dobry TVN, na dachu naszego studia, z piękną panoramą na Warszawę. Podoba się Wam?

  Zespół Żuki Rock and Roll Band, który powstał w 1981 roku, swoim repertuarem i nazwą nawiązują do muzyki zespołu The Beatles. To czterech przyjaciół, którzy lubią i grają muzykę lat 60. Posłuchajcie piosenki, którą wykonali na scenie Dzień Dobry TVN. nam się bardzo podoba, a Wam?

  Powstały w 1998 r. zespół Kulturka tworzy rockowe kompozycje w nowoczesnych aranżacjach. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa wykonała swój najnowszy singiel zatytułowany "Titanic ".

  W 2016 roku zespół Ciupaga wziął udział w programie Mam Talent i zajął w nim trzecie miejsce. Grupę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby na naszej scenie wykonali utwór zatytułowany "Zguby".

  Na scenie Dzień Dobry TVN zagrał Rootzmans. Zespół zaprezentował singiel zatytułowany "Odnova", który zwiastuje drugą płytę grypę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Pastele farb", wystąpił zespół Horyzont. Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Natalia Nykiel wykonała utwór "Kokosanki". Singiel pochodzi z drugiego albumu wokalistki zatytułowanego „Discoria”.