scena DDTVN

  scena DDTVN

  W studiu Dzień Dobry TVN Mrozu zaśpiewał piosenkę pt. "Rollercoaster". Singiel ten zapowiada trzecią płytę artysty, której premiera przewidziana jest na jesień 2012. Jak oceniacie ten utwór? Podoba się Wam?

  "Shemoans" - przebojowe dziewczyny znane m.in. z programu "Szymon Majewski Show" wykonały na scenie Dzień Dobry TVN utwór „Tell Me”. Podoba się Wam?

  Na naszej scenie wystąpiła, na prośbę internautów, Iwona Węgrowska. Wykonała energetyczny utwór "Jestem". Jak Wam się podoba ta piosenka?

  Na naszej scenie wystąpił zespół "Coffeina" z utworem "W deszczu gwiazd". Czy można się od nich i ich muzyki uzależnić? Jak oceniacie tę piosenkę?

  Magdalena Steczkowska wydała właśnie trzecią płytę wraz z zespołem Indigo. „Pełnia” to płyta bardzo kobieca, na której znajdziecie sporo rockowych brzmień, takich jak utwór "Nie prowokuj mnie", który wykonała na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ta piosenka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Jedenu z piosenką „Miś Marszczuk”. Zobaczcie, posłuchajcie i oceńcie ich występ!

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś zespół "Dziewczyny". Specjalnie dla naszych widzów dziewczyny wykonały utwór "La", czyli pierwszy singiel promujący płytę, która ukaże się pod koniec tego roku.

  Olga Matuszewska ma 23 lata i ukończyła z wyróżnieniem Berklee College of Music w Bostonie. W Dzień Dobry TVN zaśpiewała piosenkę "Don't cry". Jej album to połączenie popu-soulu i jazzu. Posłuchajcie polskiej Norah Jones!

  Utwór "Zawsze mało" pochodzi z nowej płyty Alicji Janosz pt. "Vintage", na której znalazło się 11 autorskich kompozycji utrzymanych w klimacie bluesa, soulu, jazzu i rythm’n’bluesa. Posłuchajcie i oceńcie jej występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  Niezwykle utalentowana, energiczna, młoda wokalistka. Swoją karierę zaczynała w programie Roberta Janowskiego "Jaka to melodia''. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała piosenkę "Popłyniemy daleko", którą zadebiutowała w 2011 roku. Jak oceniacie występ Alexandry w Dzień Dobry TVN?

  Ma 73 lata i nieźle miksuje. Poznajcie DJ Wikę, która wystąpiła w Dzień Dobry TVN. Wirginia Szmyt na co dzień jest babcią trójki wnucząt, a w weekendy przeistacza się w DJ Wikę! I jak, podoba się Wam jej muzyka? Filip Chajzer spotkał się z DJ Wiką w klubie, w którym występuje. Rozmawiał też z tymi, którzy bawią się przy jej muzyce.

  Utwór "Bezsenność" jest zapowiedzią debiutanckiej płyty zespołu Alergen, który wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam ich muzyka? Zespół już marcu rozpocznie studyjne prace nad płytą.

  Gosia Bernatowicz oraz Marcin Kuczewski tworzą duet Mash Mish. Projekt łączy elementy pop‘u z muzyką klasyczną, etniczną, soulem, r'n'b i elektroniką. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Katarzyna Jaźnicka pracuje nad debiutanckim albumem, którego premiera zaplanowana jest na 2012 roku. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała utwór "Ghost". Jak oceniacie jej występ?

  „Zwycięstwa smak” to tytuł najnowszego singla zespołu Feel, którego premiera odbyła się dziś na scenie Dzień Dobry TVN! Ta piosenka została przygotowana specjalnie na Euro 2012. Zespół wkrótce ruszy w trasę koncertową po USA. Jak oceniacie ich występ na scenie Dzień Dobry TVN?

  Halina Mlynkova swoją nową płytą "Etnoteka" zaprasza nas w podróż dookoła świata. Jej muzyka to połączenie współczesnych dźwięków z etnicznymi instrumentami. Jaka jest jej nowa płyta? Przekonaj się i zobacz jej występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  "Power of Trinity" to formacja wykonująca muzykę rockową, alternatywną i reggae. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Chodź ze mną". Jak oceniacie ich występ?

  Mrozu wykonał na scenie Dzień Dobry TVN najnowszy singiel "Globalnie" z płyty "Vabank". Jak oceniacie jego występ i ten utwór? Wsłuchajcie się w słowa piosenki! Co artysta ma na myśli?

  Michalina Manios, finalistka 2. edycji programu „Top Model”, marzy nie tylko o karierze modelki, ale także o realizowaniu swojej drugiej wielkiej pasji – o śpiewaniu. Planuje nawet wydać płytę. Na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewała, po raz pierwszy publicznie, wielki przebój Izabeli Trojanowskiej "Wszystko czego dziś chcę". Czy jest lepsza od oryginału? Jak Wam się podoba to wykonanie?

  Joanna Kondrat, laureatka wielu ogólnopolskich festiwali piosenki autorskiej w Polsce, m.in. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie i Przeglądu Piosenki Autorskiej w Warszawie. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Kawa". Jak oceniacie jej występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN, zresztą nie po raz pierwszy, wystąpiły gwiazdy programu "X- Factor" – zespół Dziewczyny! Zobacz je w utworze "Wybacz chłopcze"! Jak oceniacie ich występ?

  „Drugi raz” to druga solowa, a zarazem szósta, płyta w dotychczasowej muzycznej karierze Kasi Wilk. Co tym razem przygotowała dla swoich fanów? Zobaczcie i oceńcie jej występ na scenie Dzień Dobry TVN!

  Skromny człowiek z wielkim talentem. Były sprzedawca komórek, który podbił serca Brytyjczyków wygrywając „Britain’s Got Talent” 17 czerwca 2007. Przyjechał do Polski, żeby gościnnie wystąpić na gali „Zwykły bohater”. Na scenie Dzień dobry TVN wykonał utwór „Parla Piu Piano”. Jak Wam się podoba?

  Są niezwykle utalentowani, o czym mogliśmy się przekonać podczas ich występów w czwartej edycji programu „Mam Talent”. Choć nie wygrali nagrody głównej, z pewnością zrobią karierę. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Sound’n Grace. Przekonajcie się, na co ich stać!

  3 grudnia 2011 roku ukaże się drugi, długo oczekiwany, solowy album Alicji Janosz pt. „Vintage”. Artystka zapowiada odmienną stylistykę muzyczną od albumu z 2002 roku. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonała jeden utwór ze swojej nowej płyty. Czy podoba się Wam?

  Reedycja płyty „Patrycja Markowska” to już piąty album w dorobku artystycznym wokalistki. Krążek zawiera pięć nowych utworów. Na scenie Dzień Dobry TVN Patrycja wykonała utwór „Tylko mnie nie strasz” , a w kawiarence, na czacie odpowiedziała na pytania internautów.

  Niedługo premiera nowej płyty formacji AudioFeels. Dwupłytowe wydanie będzie zawierało covery oraz autorskie utwory zespołu. W studiu Dzień Dobry TVN AudioFeels wykonali utwór „You came close”, a fani zespołu mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami w kawiarence TVN Cafe.