scena DDTVN

  scena DDTVN

  Pako Sarr to pochodzący z Senegalu muzyk, kompozytor i producent. Obecnie mieszka w Polsce. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór zatytułowany "Salam".

  Na scenie Dzień Dobry TVN Antek Smykiewicz wykonał utwór zatytułowany "Wspólny czas". Piosenka zapowiada nową płytę wokalisty, która ukaże się jesienią tego roku.

  Powstały w 2014 r. zespół DOC. wypracował własny styl i brzmienie oparte na rocku i bluesrocku z elementami R'n'B. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa zagrała utwór zatytułowany "Moje miejsce".

  Zespół Sound'n'Grace to - jak powiedział Marcin Prokop - piękni, młodzi, seksowni, zdolni, białozębni mężczyźni i kobiety. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa wykonała utwór "Chcemy więcej".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła młoda wokalistka i autorka tekstów Pola Rise. Posłuchajcie piosenki "OhOH", do której teledysk powstał w Korei. Piosenka pochodzi z jej debiutanckiej płyty "Anywhere But Here". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił chór Wesoły Wędrownik, który popularyzuje muzykę zmarłego przed kilkoma laty muzyka, kompozytora i aranżera Norberta Blachy. Posłuchajcie energetycznej piosenki "Jubalee". Nam się bardzo podoba, a Wam?

  Zespół Tulia tworzą wokalistki: Patrycja Nowicka, Dominika Siepka, Joanna Sinkiewicz i Tulia Biczak. Dziewczyny podbiły serca internautów publikując w sieci cover utworu „Enjoy the Silence” grupy Depeche Mode. Zachwyciły też sam zespół Depeche Mode. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonały premierowo swój autorski utwór: „Jeszcze cię nie ma”.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Marcin Spenner. Wokalista zaprezentował swój nowy singiel "Lucy". Piosenka powstała we współpracy z Karoliną Kozak.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili: Mezo i Kasia Rościńska. Artyści zaprezentowali nowy singiel "Wdzięczny". Utwór pochodzi z ostatniej płyty Mezo zatytułowanej "Życiówka".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Pawkin w piosence "Dobrego dnia". Jak Wam się podoba taka muzyka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Magda Andres. Finalistka programu "Mam talent" wykonała swój premierowy singiel "Want me more". Jak Wam się podoba?

  Adam Stachowiak wydał kolejny singiel. Piosenka nosi tytuł "Utopieni". Wokalista wykonał ją na scenie Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba?

  O wokalistce Kasi Dereń Marcin Prokop mówi tak: - Dziewczyna, która pojawia się na naszej scenie, to czysty, żywy, chodzący oryginał, który swoim głosem wspierał wiele polskich wokalistek i wokalistów. Zobaczcie jej wytęp na scenie Dzień Dobry TVN.

  13 kwietnia ukaże się piąta płyta Norbiego. Będzie nosiła tytuł NORBI 5. Fani piosenkarza musieli na nią czekać 15 lat. Jedna z piosenek, która znalazła się na krążku zatytułowana jest "Zatańcz ostatni raz". Monika Jarosińska i Norbi wykonali ten utwór na scenie Dzień Dobry TVN.

  Zespół Hope Leslie tworzy czterech muzyków: Bartosz Górny, Hubert Pilarski, Daniel Walkowiak i Adam Woźniak. Na scenie Dzień Dobry TVN grupa zaprezentowała singiel „Fear No Love”. Utwór pochodzi z epki zatytułowanej „Crushes”.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Tak proste to jest", wystąpił duet Linia Nocna. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Bovska. Wykonała, nagrany w 2017 roku, singiel zatytułowany "Na niby".

  Gromee, właściwie Andrzej Gromala to polski DJ i producent muzyczny. Tworzy głównie muzykę klubową. Na scenie Dzień Dobry TVN - wraz z Lukasem Meijerem - wykonał utwór "Light Me Up".

  Piosenka "Midnight" Natalii Moskal pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki zatytułowanej "Songs of Myself". Artystka zaprezentowała utwór na scenie Dzień Dobry TVN.

  Justin Bieber to już przeszłość :) Teraz bożyszczami nastolatek jest norweski duet Marcus & Martinus. Jakie są zalety bycia sławnym w tak młodym wieku? Kto jest muzycznym wzorem 15-latków? O swoich planach bracia opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.