gwiazdy na instagramie

    gwiazdy na instagramie

    Cukrzyca uważana jest za chorobę cywilizacyjną, z jej objawami muszą mierzyć się nie tylko dorośli, ale także dzieci i młodzież. Liczba pacjentów cierpiących na tę przypadłość wciąż wzrasta, jednak wiele osób unika badań profilaktycznych, pozwalających wykryć nieprawidłowości w organizmie. Z okazji Światowego Dnia Cukrzycy Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała w mediach społecznościowych poruszające wyznanie i zaapelowała do fanów o to, by zatroszczyli się o swoje zdrowie.

    Atrakcyjny wygląd to bez wątpienia ważny element wizerunku. Niestety, wiele osób zatraca się w dążeniu do ideału piękna, inni skupiają się na komentowaniu cudzych niedoskonałości. Nad tym ważnym i niezwykle aktualnym tematem pochyliła się Agnieszka Włodarczyk. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych obszerny wpis dotyczący krytyki, która dotyka coraz więcej kobiet.

    Agata Młynarska poruszyła w mediach społecznościowych temat kariery telewizyjnej. Przyznała, że praca przed obiektywem kamery daje jej poczucie spełnienia, pozwala realizować się w tym, co sprawia jej prawdziwą przyjemność. Niestety, wielu ludzi z przekąsem komentuje medialne sukcesy polskich gwiazd, wytykając im nadmierne zainteresowanie sławą. Dziennikarka znalazła prostą odpowiedź na takie zarzuty.

    Sprawa śmierci 30-letniej kobiety w ciąży od kilku dni poruszana jest w mediach, ale także w rozmowach zaniepokojonych Polek. Przedstawiciele świata show-biznesu również nie szczędzą gorzkich słów na temat tragedii, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Do dyskusji włączyła się Agnieszka Hyży, która opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ciążowego brzuszka. Fotografię opatrzyła poruszającym opisem.