Ile najwięcej ważyła Sylwia Bomba? "Pytanie dla mnie traumatyczne"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Grzegorz Collins i Sylwia Bomba zakochani?
Grzegorz Collins i Sylwia Bomba zakochani?
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Dieta na wysoki cholesterol
Dieta na wysoki cholesterol
Czas a dieta
Czas a dieta
Sylwia Bomba w mediach społecznościowych od ponad dwóch lat dzieli się efektami swojej metamorfozy. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" nigdy nie kryła, że za jej zgrabną sylwetką stoi intensywna praca i konsekwencja. Niedawno na Instagramie 36-latka odpowiadała fanom na pytania związane z dietą. Zdradziła, ile ważyła najwięcej i pokazała zdjęcia.

Sylwia Bomba mówi o swojej diecie

Sylwia Bomba to gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". 36-latka w mediach społecznościowych dzieli się z fanami swoją codziennością, kulisami pracy a nawet - drogą do szczupłej sylwetki. Podczas ostatniej serii pytań i odpowiedzi na Instagramie ujawniła m.in., że swoją obecną sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom, które wykonuje od 4 aż do 5 razy w tygodniu. Wysiłkowi fizycznemu towarzyszy odpowiednia dieta, która - jak się okazuje - opiera się na intuicyjnym działaniu gwiazdy. Zapytana przez internautę, kto przygotowuje jej posiłki, odparła, że robi to sama.

- Jednak od jakiegoś czasu poszukuję keto cateringu, bo już nie wyrabiam z gotowaniem - przyznała 36-latka.

Ile waży Sylwia Bomba?

Sylwia Bomba niejednokrotnie opowiadała w sieci o swojej drodze do upragnionej sylwetki. Wszystko wskazuje na to, że cel został osiągnięty. Choć znane osoby zwykle unikają odpowiedzi wprost na pytania związane z masą ciała, gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" postanowiła zdradzić, ile wskazuje jej waga. Najwięcej było to 89 kilo.

- Pytanie dla mnie traumatyczne. Przez lata bałam się stawać na wagę. Aktualnie ważę 61,5 - 63 kilogramy w zależności, jaki dzień czy treningowy, ile zjem, ile wody wypiję, jak dobrze się wyśpię. Najlepiej czuję się przy wadze 60 kg. Mam 171 cm wzrostu - tłumaczyła. Pokazała też zdjęcia, na których widać etapy jej metamorfozy.

Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Źródło: instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Źródło: instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Źródło: instagram.com/sylwiabomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Sylwia Bomba
Źródło: instagram.com/sylwiabomba

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: instagram.pl

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia.pl, instagram.com/sylwiabomba/

podziel się:

Pozostałe wiadomości